Новак
RH 30 под кабинетот од кабинет не'рѓосувачки челик аспиратор

RH 30 под кабинетот од кабинет не'рѓосувачки челик аспиратор

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3950.08

Овој елегантен Akdy 30 ”под аспираторот за опсег на кабинетот е управуван од стил, во кој има четкана надворешност од не'рѓосувачки челик. Копчињата во центарот на аспираторот, ви даваат три брзини на вентилаторот кои достигнуваат до 58 cfm со минимална бучава. Светлината на барот gives дава на вашата кујна сјајна светла светлина, за оние вечери доцна во ноќта со пријателите и семејството. На дното на опсегот на аспираторот се наоѓаат две филтри за алуминиумска мрежа за да ги задржат несаканите честички на маслото да не оставаат мириси и да ја чуваат вашата кујна без мирис. Тие можат лесно да се исчистат преку вашата машина за миење садови и да се вратат без проблеми. Изберете од две опции на портата за отвор и опција без проветрување за инсталација без бујно рециклирање врз основа на потребите на вашата кујна. Кабелот за напојување не е вклучен во овој аспиратор. Големина на аспираторот : 30-инчи. Димензија : 29,5 "W x 18,75" L x 4 "H. Минимална паѓачка висина : 4". Големина на каналот : 9,75 "x 3,25". Воздушен проток : 58 cfm. Ниво на брзина : 3. Контролен тип : Push Panel. Ниво на бучава : Помалку од 55d B на 58 cfm. Осветлување : халоген. Број на светилки : 1. Wattage на сијалица : 40 W . Тип : филтер за алуминиумски мрежи. Број на филтри : 2. Далечински управувач : Бр. Локација на отворот : Топ. Опција на отворот за отворање на отворот : Назад. Опција Рециркулација без проветрување : Предниот дел. Стандарди за безбедност на Канада. Гаранција : 3 години гаранција за делови.

Главните карактеристики

Избор на клиент

За да го негувате драгоценото време на сезоната на есен, собрајте ја оваа колекција на сложувалка за воз

Уметник : Руперт Бани Предмет : People Style : Trational Product Type : Galleryзавиткана платно уметност Ова е подготвено за о

На секој му треба класична тексас јакна во својот плакар Безвремената верзија на Wonder Nation е совршен избо�

Облека со соблекувалната со оваа корисна количка за фудбалски шлем Неговиот трим дизајн го прави елега�

Половот за влечење може да се прилагоди слободно за активности на отворено во текот на летото Шорцевите

Сребрени фармерки копродукции Елисе Среден пораст на слаби фармерки на земјоделски култури Опуштена в

Изведба на највисоко ниво, Mizuno Premier Pro Baseball Pant G2 му нуди на играчот професионален изглед и чувство...

Чудо на нација девојчиња Училишна униформа истегнување на слаби панталони се направени со мода и удобн�

Jordan Manufacturing 19" x 19" Telfair Midnight Multicolor Paisley Square Tufted Outdoor Wicker Seat Cushion with Rounded Back Corners (2 Pack) Set of 2 outdoor wicker seat cushions, each me

Овој стол за акцент е многу лесен и компактен, погоден за различни места Можете да го ставите ова столче

Нагласете и разубавете ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцеларија со оваа

Без разлика дали станува збор за современ, рустикален, модерен или традиционален декор на стил, ликовна�

Надворешноста Со секој чекор, овие бебешки чизми од првите чекори со зачекорување на камења имаат облог

Вашата малечка ќе ги сака овие момчиња за пливање шорцеви врз основа на класичната телевизиска франшиз�

Тим Отоле „Висока точка I“ платно уметност Закон за трговска марка и ќе биде енергично одбрани Овој мет

Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстур�

Среќен Марди Грас! Laissez Les Bons Temps Rouler! Бидете сигурни дека ја имате оваа рака насликана од 19 "Fleurdelis ѓердан о

Нејзината рана loveубов да се изрази со својата уметност резултираше во работа повеќе од 25 години како гр�

Scroll