Новак
Јагода улица мега сад со 7 парчиња и послужавник со чинија, бело

Јагода улица мега сад со 7 парчиња и послужавник со чинија, бело

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 495.84

Комплетен со седум различни форми и големини, The Ten Street Street Mega 7-парчиња забавен сет ги опфаќа најважните работи за сите ваши забавни потреби. Користете како сет за хостинг во големи размери или како индивидуални дополнувања за да се надополни секој сет за јадење. Едноставен и безвременски-Забавен сет од 7-парчиња од јагода улица Мега 7-парчиња. Десет јагода улица Мега 7-парчен забавен сет, бел : За забавно во големи размери. Едноставен, чист дизајн. Сетот вклучува : (1) 11,75 "квадратна плоча. (1) 15" Правоаголна плоча. (1) 11,5 "тркалезна чинија. (1) 13,75" Овален сад. (1) 9 "Поделено јадење. (1) 17" овална лента. (1) 15,35 "маслиново послужавник. Не за употреба во микробранова печка. Грижа : миење на рацете. Боја : Бела. Модел# HJ18114.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Уживајте во искуство со вистински луксуз и кул удобен ноќен сон со исклучително меки и дишења со перниц�

Гордо отпечатено во САД, ова парче е отпечатено на висококвалитетна архива хартија и професионално рач�

Кид природен розов агат со ситно срце нараквица за шарм со розова кутија 8мм природен скапоцен камен рач

Со овие обетки од starвездени обетки, сигурно ќе се истакнете во пенлива убавина на природни дијаманти на

Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери Фразата „Најдоброто до�

Контакти, аларм / часовник, S Planner, камера, галерија, Google Talk, Dropbox, Netflix, Gmail, You Tube, веб прелистувач, Мои датоте

Одлично за секојдневно носење, џебните маици од garanimals се направени со супер мека мешавина од памук за це

Филтрите за перформанси во 10x20x1 Purafilter 2000 имаат плетени механички медиуми за филтрирање кои ќе ги отстра�

Организирајте видливи места за складирање со колекција на ткаење на стерилити Овие артикли за складира

Твојата мантра? Одете каде било, направете нешто Sweetsелењето што порано ја фрлавме над нашата фудбалска �

Брендот „Халмарк“ е широко признат како најдобар за честитки, обвивка за подароци и многу повеќе Повеќ

Пан Пепин, ве носи секој ден директно на вашата маса нашите вкусни и свежи тортили, планити од Пан Пепин �

Не поправајте што не е скршено Овие меки, лесни за носење полови со полови кошули доаѓаат во класични бо�

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

"Додадете боја и удобност во кој било простор во вашата канцеларија или дома со овие украсни естетски тр

Оваа оригинална јакна од кошула од платно Дикис нуди заштита од времето, додека продолжувате со вашите �

Сандалите на Викторија К, со плетенка со материјал и ред на Рајна камења на секоја страна од лентите и ст

Scroll