Новак
КТ тркалезно розово создадено прстен со сафир солитер во среброто на стерлинг

КТ тркалезно розово создадено прстен со сафир солитер во среброто на стерлинг

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 864.00

Пополнете го вашиот изглед со овој сребрен сребро 2,00 CT вкупна тежина на коктел со коктел со сафир. Овој создаден прстен за розови сафир е исправен за специјални прилики или во секое време сакате да ја зачините вашата секојдневна облека. Зачудувачкиот розов сафир е theвезда на овој сребрен прстен. Во центарот на овој класичен прстен е тркалезна форма создадена розова сафир која е нагласена со деликатна кубна цирконија. Овој женски сребрен коктел прстен е обележан со 925 за да се обезбеди автентичност. Овој прстен доаѓа со кутија за подароци за потпис и прави прекрасен подарок. 2 КТ круг розов создаден прстен со сафир солитер во стерлинг сребро 2,00ct вкупна тежина сафир. Тркалезна форма создаде розов сафир. Ringвонење на солитер во 925 Стерлинг сребро. Сафир со розова боја. Септември родител. Сафир е 7 x 7мм со поставка за пасијанс. Вклучува кутија за подароци за потпис. Прави внимателен подарок за родендени, годишнини, празници и други прилики.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Сите наши wallидни плаки започнуваат како високо квалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтира�

Од забавите на дремките до мрзливите денови на лов, таа ќе го задржи пријатно со тотално ладни панталони

Акцентирајте ги и разубавувајте ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцелари�

Откријте омилени ликови од филмови, ТВ емисии и стрипови преименувани како автомобили со жешки тркала! H

Jordan Manufacturing 19" x 19" Telfair Midnight Multicolor Paisley Square Tufted Outdoor Wicker Seat Cushion with Rounded Back Corners (2 Pack) Set of 2 outdoor wicker seat cushions, each me

Не'рѓосувачки челик Заменливи и реверзибилни нараквици Голем дијаметар од 2,5 инчи Голем 7,75 инчен обем 1

Оваа прекрасна црна и златна перуанска лилјана платно уметност се печати со употреба на највисок квали�

За да го негувате драгоценото време на сезоната на есен, собрајте ја оваа колекција на сложувалка за воз

Цела Пепа свиња печати јакна од мантил со предна лепенка Долги ракави и има преден патент со целосна дол

Светската уметничка група е водечки издавач на уметност кој се наоѓа во Ричмонд, Вирџинија...

Среќен Марди Грас! Laissez Les Bons Temps Rouler! Бидете сигурни дека ја имате оваа рака насликана од 19 "Fleurdelis ѓердан о

Во моментов живее и работи во Вермонт, Лора продолжува да биде инспирирана од убавиот свет околу неа...

Надворешноста Со секој чекор, овие бебешки чизми од првите чекори со зачекорување на камења имаат облог

Оставете го на Ли да дизајнира пар фармерки за совршено да одговара на гените на жената Колекцијата Flex Mo

Додадете поп боја во вашата преодна временска гардероба со времето и модниот џемпер на TRU...

Распоредете го одморот расположи низ вашиот дом со Божиќна декоративна перница на Дејзи Додава совршен

Тема : пејзаж на пејзаж : Современа Производ Тип : Рамка од бреза, бела матка, акрилна трговска марка лико�

Уметник : Руперт Бани Предмет : People Style : Trational Product Type : Galleryзавиткана платно уметност Ова е подготвено за о

Овој Trends International Sports Illustrated : Edition за капење Maggie Rawlins 21 wallид постер е дизајниран со високо квалитетни, разн

Сладоледот од чоколадо во Хиланд е направен со свежо млеко од локалните млечни земјоделци Имајте чиниј�

Рипли Втори е нов пресврт на еден од нашите омилени обрасци Ние го сменивме горниот во одличен нов ткаен

Дали сте подготвени да станете меѓудимензионални во овие SpiderMan : преку пајакотстихстих со 2пакувања на б

Користејќи го вашиот уред за рецепт за готвење? Декорирајте ја вашата кујна со оваа забавна држач за таб

Регулаторите за нови прозорци се дизајнирани да ја зголемат вредноста на вашиот мотор за лифт на прозор

Нашите костими за капење на бебе и мали деца се направени со ткаенина UPF 50+ за да го спречат вашето малечк

Scroll