Новак
Братучед DIY метални бронзени наоди за изработка на накит

Братучед DIY метални бронзени наоди за изработка на накит

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 207.84

Овој пакет за стартување на метални наоди од братучед DIY е идеален за почетници, како и за искусни занаетчии да создадат свои дизајни за накит. Вклучува 75 парчиња разни предмети што им се потребни на секој производител на накит, вклучително и спојки на јастог, жици за ушни риби, ланец на екстендери, глави, очила, цевки за крик и прстени за скокање. Совршен за дизајнирање обетки, ѓердани и нараквици во прекрасна бронзена завршница. Братучед DIY бронзен накит што го прави стартерот. 75 парчиња комплет. Создадете свои дизајни за накит. Совршен за давање подароци. Бронзена боја.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Скејт на Quad Roller Quad Rollby Derby's Quad Quad Roller се одликува со подигнување на профилот на брзината со лукс удобност

Baby Jogger Double Carry Cage обезбедува уште поголема погодност и заштитен заштита за да можете лесно да го донесет�

Одржливите и шик, кожните сандали на Мелроус Аве, се моментален класик со рафинирани ленти за двоен тон �

ВДО повеќекратни сензори за притисок или мапи се точниот OEM дел Сензорите VDO се прават и произведуваат д�

Уметник : јуни Ерика Вессубјект : Флоралстајл : Модерен и современо проток Тип : Галеријаобвиткано платн�

ЛАС ВЕГАС КАДИОНСКИ момчиња 418 МЕШ Краток 9 K1 BXFGFZ XXL18 Овие момчиња активни шорцеви од мрежа го карактериз�

Серии за ладење на колачиња, колачи со слоеви, пити и повеќе е забавно и лесно со овој метален решетка за

Покажете им ја вашата буква за потпис со овие оригинални монограми од Coveroo Дизајните вклучуваат елегант

Сет на подлога за сопирачки на сопирачките на Akebono ProAct, керамика практично ги елиминира бучавата, вибрац

Уметник : Вилхелм Гобелсубјект : животни Стил : Природна модерна Производ Тип : Галеријаобвиткано платно

20 "Кент Quick Spin е сигурно да го натера вашето дете да се чувствува како вистински возач на слободен стил! О�

Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разлик

Подготвени да се претставиме без обележја за презентација во различни големини, трговска марка ликовна

Без разлика дали одат на училиште, играат датуми или едноставно дружење со Мама, оваа облека за играње н�

Бомбардерската јакна од Урбана Република е идеална против студено и студено време Оваа јакна ќе го задр

Специфични производи СПЕЦИЈАЛНИ КОИДОНИЦИ ПРОДАБА : Продадена индивидуално Колор / Заврши : Black Notes : Со FO

Кошмарот на Дизни Тим Бартон пред Божиќ е маѓепсан од вас Букет, се појави 3Д картичка, 10,25 "x 7,5", по 1 „Маѓе

Yorkујорк тестенини авторитет равиоли сирење.италијански класици Сите природни Равиоли, триборо сирење..

Материјал : 67% органски памук / 33% полиестер Грижа : Машината за перење Земја на потекло : Увезен...

Комплетен со седум различни форми и големини, The Ten Street Street Mega 7парчиња забавен сет ги опфаќа најважните р

Тема : животни Стил : Современа Производ Тип : Црна рамка, бела матка, акрилна трговска марка ликовна умет

Побарајте го нашето лого на пакувањето за секој наш производи Од спалната соба, до дневната соба, па дур�

Симплистичките, но привлечни килими од Флоријанската колекција без напор служат како примерна претста�

Оваа оригинална пејзажи дрвена уметност се вклопува и во рустикални декори, како и во современи простор

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметнос

Оваа колекција го карактеризира Биг Лебовски, омилен и култен класик за сите времиња за двајца мажи со и

ACDELCO предност на управувачот за управување со вратоврска крај АДЕЛКО предност на управувачот за управу�

Ниту една граница на маицата со целосна фигура на границата е удобен и поддржувачки додаток на вашата к�

Потпис од страна на Леви Штраус и Ко машката столарска фармерки обезбедуваат сигурна цел ден удобност и

Брилијантен раскош пристигнува во флексибилен дизајн со прекрасниот стол за јадење Абигеил Направено �

Scroll