Новак
Класични додатоци Равена 80 26 Империја сина правоаголник chaise салон на отворено седење перница со патент

Класични додатоци Равена 80 26 Империја сина правоаголник chaise салон на отворено седење перница со патент

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.00

Додадете удобност во вашиот мебел на отворено со колекцијата за перниче за внатрешен двор Равенна по класични додатоци. Направено со полиестер со раствор, нашиот систем на ткаенини Гардела Еден ја одржува мајката природа и непредвидените излевања на заливот со отпорни дамки и помагаат да се задржи дождот, така што вашата перница пена останува заштитена. Висококвалитетните пени обезбедуваат вистинска количина на давање за цврста, но удобна површина. Издржлива перница на отворено : мерки за перница 80 "l x 26" w x 3 "дебела - 26" w x 48 "d x 3" дебела (седиште), 26 "w x 32" h x 3 "дебела (грб). Гарделл еден Систем за ткаенини : Гардел Еден е издржлива ткаенина ткаенина со раствор, со заштитена облога за отфрлање на вода и ламинатна поддршка од вода. Патентиран систем за прицврстување : Прилагодливиот систем за патентиран систем за прицврстување со ленти за кликнување, обезбедува цврста, прилагодлива вклопување за да ја задржите вашата перница каде што сакате. Тешки перничиња на отворено : врзани „териорни рабови се дизајнирани за да обезбедат јачина и издржливост на нај бараните зглобови. Заклучување на патенти : Зорачи заклучуваат за да одржите цврсто затворање и да го олеснат полнењето на перницата. 3-подложна перница од пена : Пената е дизајнирана за удобност и поддршка, со надворешни слоеви на пена со отворена ќелија, кои опфаќаат јадро со висока густина што е еластично, но е во согласност со вашата форма.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4 PC CAR Floor Mat Постави за Subaru XV Crosstrek 2014 : Дизајнирано прилагоде

Додадете здрав и вкусен избор на вашата диета со природен избор на земјен избор, мелено органско ленено

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена текстурална wallидна уметност

Бебињата растат брзо, така што засилувачот за позиционирање на појасот на Skyline е дизајниран да продолжи

Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици Мате

Прекрасната рустикална дрва спарена со рачно фалсификувано железо ги прави нашите загради за железо, к�

Колекцијата LIA комбинира убави, современи обрасци и бои со трајни квалитети подготвени на отворено...

Поради формата и аранжманот на блоковите на шарите, гумата значително го намалува генерираната бучава �

Опуштете се наутро со топла чаша кафе, чај или топло чоколадо со керамички извајани кригла на Boelter Brands...

Планот на Детроит Голд, е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници Со сеопфатна зла

Со без напор дизајн совршен за постудени денови, изградете го секој поглед на термичкиот врв на Wonder Nation..

Проекторот Optoma TS526 DLP, 4 : 3 Уживајте во предностите на користењето на технологијата DLP која обезбедува вис

Седнете и опуштете се! Маицата на екипажот на Reebok е направена од супермека и дише ткаенина со технологиј

Девојчето Девојче од Jordордаче Девојче ќе биде нејзин нов изглед на пролет / лето Таа ќе изгледа симпатич

Девојчето дете Девојчето Девојче Дејзи со теми со долги ракави здолништа сет е удобно, но модерно парче

1mmweight : 1,11 CTTWQUANTITY : 2, 1 Jewelry Setting : Prongyour ставка пристигнува во комплементарна зелена кутија за подароци со б

За нас : бренд плус големина инспириран од потребата на своите клиенти Се надеваме дека нашата облека мо

Нашите без граници Juniors Corduroy Shacket е совршено комплетно парче за вашата зимска сезона Вие не сакате да го �

Престанете да се борите со бришачите на бришење и уживајте во чистата завршница на хартиена другарка со

Scroll