Новак
Уникатни поволни цени пластична топла ладна тапа одговара на замена за диспензерот на вода сина

Уникатни поволни цени пластична топла ладна тапа одговара на замена за диспензерот на вода сина

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 164.64

Нашата тапа за ладилник за вода направена од квалитетна пластична, издржлива и долготрајна; Поставете го секој стандарден диспензерот за ладна и топла вода. Заменски дел Не се потребни алатки. Инсталирање на типот на притисок, ракување и инсталирање е брза и едноставна, совршена замена на вода за ширење на вода за замена на стариот или оштетениот. Погоден за дома и канцелариска вода. Исто така одлично за контејнер за вино, сад за пиво, контејнер за кафе, контејнер со сок, итн. Ве молиме, проверете дали SPIGOT е цврсто зашрафена и добро поврзана со цевката за вода пред употреба. Лесно чисто, можете да го отстраните Spigot од диспензерот за чисто. Единствени поволни цени пластична топла ладна тапа одговара на замена за диспензерот на вода Синиот материјал : пластика. Содржина на пакетот : 1/2/3/4 x Часии за ладење вода. Вкупна големина : 8,1 x 5,6 x 8.2cm/3.2 "x 2,2" x 3.23 "(L*W*H). Дијаметар на излез на вода : 13мм/0,51". Дијаметар за монтирање на дупката : 15мм/0,59 ". Големина на низата : 16,8мм (машки) /0.66".

Главните карактеристики

Избор на клиент

Ова возило на Дизни / Пиксар 3 Молња МекКвин е преработено и подготвено за реална филмска акција! Провере

Црвениот ѓавол на Trappey Cayenne Cayenne Hotешкиот сос 32 fl oz додава доволно топлина на живина или јадења од говедск�

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Измешајте го со ветровито фустан без ракави на MSK Не сум сигурен што ќе го сакате повеќе за тоа ласкават�

Таа ќе остане пријатна додека изгледаше симпатична во трендштедлива во оваа девојка од девојки со вати�

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4 PC CAR Floor Mat Постави за BMW 740 2014 : Дизајнирано прилагодено вкл�

Cardенскиот Hacci Lace Cardigan од време и TRU е совршен лесен џемпер Со ракави со средна должина и прилично детали з

Порелаксирана верзија на нашиот потпис Curvy Fit, Elyse е дизајниран со олеснета лента за половината што го сп�

Сандалите на Викторија К, со плетенка со материјал и ред на Рајна камења на секоја страна од лентите и ст

Пополнете го вашиот изглед со овој приврзок за акцент на аметист од 14 килограми и бел топаз Овој виолето

Официјално лиценциран деклас Ултра прицврстувачите се држат до повеќе површини и се отстранливи и едно

Гордо отпечатено во САД, ова парче е отпечатено на висококвалитетна архива хартија и професионално рач�

Лесна јакна од анорак од време и TRU е совршен начин за стил на стил на дождови Без напор затворање на пошт

WVE е водечки извор на напредни компоненти на електроника на возила за апликации за замена во апликациит�

Брендот „Халмарк“ е широко признат како најдобар за честитки, обвивка за подароци и многу повеќе...

Додадете карактеристично елегантен допир на вашата табела со подобриот комплет за полначи на пакети за

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Во рамките на графичката колекција има различни слики врамени со убаво украсно обликување, давајќи му н

Подобрите домови и градини со прозорци на Пајсли додаваат допир на паначе во која било просторија во ва�

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираа

Мал блесок на ракавот му дава разигран замав на овој џемпер инспириран од наутичко од време и TRU...

Надвор од овој светски печатење го воздигнува вашиот стил на пливање без овој без граници на вселенскио

Боја на дијаманти : GH Јасност на дијаманти : I2I3 Април Април Дијамант Мијабела фино накит имаше уникатно п

Серија за изведба на мажите на Wrangler Редовно вклопување Jeanан со временски услови / b> серија за перформанс

Опреми си со овој зелен нок осветлен нок Се одликува со блескаво зелено светло што го олеснува снимањет�

Надворешна боја на Glidden® Една од палто е боја за суперпремиум, која обезбедува во една покриеност на пал�

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираа

Филтрите за перформанси во 10x20x1 Purafilter 2000 имаат плетени механички медиуми за филтрирање кои ќе ги отстра�

Оваа трендовски родна племенска шема е преобразена во ултра меки килим со меки, со шарм во Бохо...

Имајте експлозија покрај базенот или играјте го омилениот спорт на вода во ова спортско дното на бикини

Scroll