Новак
Тремот 7. стапала вештачка трева за балкон за миленичиња балкон во затворен простор на отворено подрачје

Тремот 7. стапала вештачка трева за балкон за миленичиња балкон во затворен простор на отворено подрачје

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 418.24

Нашата вештачка трева од 7,5х59 стапки е идеална за внатрешна или надворешна употреба во станбени и комерцијални области со тежок сообраќај . Изберете од нашите големини на трева или да добиете прилагодено вклопување за вашиот покрив, балкон или внатрешен двор. Можно е сенката да се разликува малку дури и ако купите две со иста големина на трева. Можно е сенката да се разликува малку, дури и ако купите две од истата пред-пресечена трева . Водата тече од тревата трева лесно за да се спречи мувла и барички кога врне дожд . Allgreen тремот 7,5 x 59 стапки вештачка трева за балкони за миленичиња балкон затворен/надворешна површина килим во килим може да варира : нашата трева е чувствителна за боја.

Главните карактеристики

Избор на клиент

применливи За различни типови храна : дизајнирани во големина од 22,8 "x21,7" x15 Не'рѓосувачки тело и калено с�

Момчиња мода на четкичка за патики, перници за перници, флексибилна надворешна плоча за патики за удобн�

Интегрираниот LED со голема површина на LED со голема површина на безбедносната светлина на Зора ќе му дад�

Класични метални дизајнирани процеси на 2 та генерација Intel�� Core�� и елегантна шема на бои заснована н

Краток опис не е достапен закуска храна за кучиња, вистински вкус на сланина и сирење Претпочитани од 9 о

Држете се во гордост, овој исклучителен прстен за ангажман на дијаманти, кога ќе ја побарате нејзината р

Подгответе ја за кревет со леснотија во оваа забавна трипарчиња пижама поставена од Wonder Nation...

Потпис од Леви Штраус и Ко Тие имаат низок, еластизиран половината и директно вклопуваат низ седиштето,

додека другите прстени од скапоцен камен се ефтино направени и лесно се наведнуваат и лесно се свиткува

Доживотна гаранција ixir asZenfone 3 Ultra Zu680kl Charger 3 ft TypeC 2.0 Кабелски комплет од Truwire (1 Брз полнач за автомобили+ 1 w

Уживајте во смирувачки ноќен сон : Направено од 100% супериорен квалитет мемориски пена, перници на колен�

Гранд премиерот Samsung Galaxy ги прави работите што ги правите секој ден полесно од кога било, од импровизира�

Обележете го вашиот стил со овој уникатен моден прстен со дијаманти Изработено во 10к жолто злато ова сп�

Подготвени да се претставиме без обележја за презентација во различни големини, трговска марка ликовна

Тема : Апстракт Стил : Современа Производ Тип : Галерија обвиткано со платно Арт Трговска марка Линова ум

Scroll