Новак
Авалон дома Мекинав Гингам провери килим во внатрешна област на отворено

Авалон дома Мекинав Гингам провери килим во внатрешна област на отворено

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1509.60

Мекинав е елегантно каузална затворена или надворешна употреба и има 100% полипропиленско јамка предиво направено во Египет. Се одликува со класична палета со употреба на бои со висок контраст како црна, слонова коска, длабока морнарица, тен, црвена, зелена и ладна сива боја. Колекцијата вклучува обични, но софистицирани обрасци како ажурирана геометрија и поедноставени традиции за кои сите се чувствуваат свежи, но безвременски. Обичен, килим во областа на внатрешната куќа во стилот на фарма. Се одликува со шема на карирана бивол. Намалување на електрична енергија од 100% полипропилен. Инхерентно временски услови, вода, дамка, избледени и отпорни на абење за одржување без гужва. Боите на килимот вклучуваат нијанси на сина и бела боја. Се препорачува употреба на рампа за килим; Првичното кршење е нормално, и тие генерално ќе испаднат во рок од неколку дена до една недела; Цврсто враќањето на тркалање на килимот (купена страна надвор) и оставањето во топла област неколку часа ќе помогне во отстранувањето на набори или остатоци од преклопување, исто така.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Среќните биб се совршени за заби и хранење Едно нешто на кое можете да сметате; На бебињата секогаш ќе им

Марк Адлингтон „ДСУ и рече“ е висококвалитетен печатење на платно што го привлекува гледачот со интри�

Растејќи во западна Пенсилванија, нејзините родители на уметници беа огромни влијанија и таа се восхит�

Помек по дизајн Удобно се чувствуваме со добра ткаенина и широка лента за чипка на тантела во целосна по

Запознајте ги вашите нови омилени влечки! Направено со DF Freshfeel, овој стил не може да се пофали со непобед�

Палма злато, е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници Со сеопфатна златна боја, о�

Слатка Софија Првата е опкружена со нејзините пријатели на животни Птици, верверички и нејзиното милен�

Торбата за санки на Ленка алпак претставува леснотија на пристап и чување, како внатре и надвор...

Ботаничка пастелна цветна шема 4парчиња 1500 врвен лист за собирање сет Микрофибер Двоен сет вклучува 1 вг

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Покажете го вашиот суперхерој случајно додека изгледате стилски на плажа или базенот со DC Comics Swim Wonder Woman

Merkury Innovations Globar Multicolor LED светло лента со далечински управувач Globar е совршен за области, клупи, конзоли и п�

Зачудувачки класик, овој миабела дијамантски прстен за ангажман убаво ја одразува вашата романса Израб

2004 2014 CHEVROLET EXPRESS G1500 6 Cyl 4 Грижете се за вашиот автомобил со замена на филтерот за воздух од Super Tech...

Зголемената цена на златото ја прави оваа голема инвестиција (Ве молиме, видете ја 5 тата слика за повеќе

Подгответе го за денот во лесна удобност и стил со овие брифинзи за боксери на нација...

Scroll