Новак
Подобри домови и градини Андерс морнарица сина смола, 12in 12in 8.4in

Подобри домови и градини Андерс морнарица сина смола, 12in 12in 8.4in

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 0.67

Подобрите домови и градини Андерс измиени пластери за рециклирана смола од морнарицата е убава и издржлив, засадувач за сите ваши растенија, затворени или на отворено. Тоа е лесна полипропилен смола што го олеснува движењето и отпорни на мраз. Андерс има обликувано дренажни дупки „Лесно за нокаутирање“ и за внатрешна и на отворено. Не е потребно дупчење. Има отпорен на отпорен висок сјај со реактивна боја, реактивна финиш, достапна во повеќе бои за да се вклопи каде било во вашиот простор за живеење. Подобри домови и градини Андерс измиени пластери за рециклирана смола на морнарицата -фабрика, мраз и отпорни на временски услови во карактеристична текстурирана шема -лесно нокаутирани дренажни дупки овозможуваат вишок вода да се испразни -перфектен за употреба во затворено во најразлични простории или надвор од патиштата, тремови, во градини, на патеки и поголема тежина на производи : 1,25 bs. -Арие целосно собрани -лесно да се грижи, едноставно избришете го по потреба со чиста влажна крпа по испразнување на сите содржини -може да задржи до 2,64 галони -изработени од полипропилен смола за долг живот на употреба скоро каде било -идеален засадувач за сукуленти , папрати, цвеќиња и други куќни растенија -поголеми за домот, во канцеларијата, и повеќе -препорачуваме да користите заштитна бариера за да спречите оштетување на водата на таблетите и другите површини -Димензии : 12 "DIA X 8.4" H -БОТМ ДИМАМЕТ : 5.9 "-Бренд : Подобри домови и градини -боја : морнарица.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Уметник : Ед Вилверсјубјект : Хумор Стил : Традиционална Производство Тип : Галерија обвиткано платно Ар�

Обичен класик за вашето момче за дете Овие комбинезони од Wonder Nation се разноврсен додаток на неговата кол�

Вие работите напорно и заслужувате да се однесувате кон нешто убаво! Чувствувајте се како кралица и обл�

За девојчето кое сака најжешките бои и стил, Никол од формулата за долго носење на Nail Nail, се осигура дека

Направи мека мешавина понудена во широк асортиман на бои Бидете сигурни дека знаејќи дека нашите кошул�

"Додадете боја и удобност во кој било простор во вашата канцеларија или дом со овие декоративни естетск�

000 слики годишно Ние произведуваме wallиден декор повеќе од 40 години Закон за трговска марка и ќе биде ене�

Кога шетате или трчате вашето куче пред сончање или по зајдисонце, треба да бидете сигурни дека другите

Дизајн со повеќе бои The AsX501 A има неколку избори во боја за да го искажете вашиот сопствен стил Поставете

Уметник : Пјер Леклерскубјект : Пејзаж апестит : Модерни и современи проодни типови : сребрена рамка, црн�

Задебелена карирана со бои инспирирани од пролетта ова разноврсно копче надолу со кошула со фармерки з�

Софистициран, едноставен и неспоредлив, овој 14 карат бел златен скапоцен камен е сигурен дека ќе се негу

Данскин сега премија за ракав на девојчето најлон на лактот Леотард е направен од нашата најпогодна тка

Март Роден камен Направено во сребро.Додадете прекрасно парче во вашата разновидна колекција со овој м�

WVE HVAC Blower Motor Resastor изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и занаетчиство Ние произ�

Направете изјава во стил подготвен за сезони со затегнати чизми за возење од Brinley Co Овие шик чизми имаат

Направете прскање следниот пат кога ќе се вратите на лизгалиштето со епските Quad Quad Quad Rollers...

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Scroll