Новак
Ли машки екстремно движење атлетски атмосфера

Ли машки екстремно движење атлетски атмосфера

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.00

За момчето во движење, не гледајте подалеку од машката атлетска Jeanан. Создадено со удобност, издржливост и флексибилност во умот, овој класичен стил од 5 џеб има ткаенина за истегнување на перформансите и екстремен флексибилен лента за половината, така што се движи со вас за целодневен удобност. Inseam Gusset спарен со поблагодарно вклопување низ седиштето и бутот овозможува поголема флексибилност за атлетски изградениот човек. Засилена нога и вклопена половината му даваат на овој Jeanан современа силуета. Историјата на тексас е вткаена во марката Ли. Како една од оригиналните американски компании за тексас, Ли повеќе од 130 години изработува намерни дизајни. Основана во 1889 година, наследството на Ли е исполнето со модни први обележани со иновативни вклопувања, силуети за дефинирање на ерата и легендарни детали. Без разлика дали ги облекува каубоите, фабричките работници или филмските starsвезди, безвременскиот стил на Ли отсекогаш бил направен за многумина, а не за малкумина. Денес, посветеноста на Ли за автентичност, вклопување и квалитет, заедно со неговиот познат пионерски дух и непопустлив оптимизам, создадоа генерации на лојалисти на брендот низ целиот свет. Атлетски вклопување. Изведба на ткаенина за истегнување. Екстремен флексибилен половински лента. Inseam gusset. Затворање на копчињата и летање со патент. Увезени. 84% памук, 14% еластерел-П, 2% спандекс. Стил #112339211.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Контакти, аларм / часовник, S Planner, камера, галерија, Google Talk, Dropbox, Netflix, Gmail, You Tube, веб прелистувач, Мои датоте

Познато по својата удобност и стил, оваа кошула на Хенли е кроссезонска, кросфункционална централа Крат

Создадете празнична и забавна атмосфера во вашиот дом оваа сезона на Ноќта на вештерките со нашата едно

Секогаш во сезоната пигментна боја памучна мешавина од маица од Расел Атлетик има удобен екипаж и иконс

Колекцијата за килими за перформанси за перформанси во главните теми има свежи нови бои кои се во тренд

Оваа оригинална јакна од кошула од платно Дикис нуди заштита од времето, додека продолжувате со вашите �

Ова кратко се карактеризира со цврста градба и супериорна изведба исто како и Бен Хоган Машката изведб�

Благодатна и искривена, ламбата „Бланш тиква“ е сигурна дека ќе осветли секоја просторија со елеганци�

Уметник : Вилхелм Гобелсубјект : животни Стил : Природна модерна Производ Тип : Галеријаобвиткано платно

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Трендовски, симпатичен и подготвен за слој или одење соло Ниту еден врв на вратот на вратот без ракави н�

Уметник : Викторија Боргесјубјект : Флоралстајл : Модерен и современо производ Тип : Галеријаобвиткано п

Scroll