Новак
Летен поп, седнат преносен засилувач

Летен поп, седнат преносен засилувач

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1439.52

Преносен засилувач на поп-седиштето го поддржува начинот на живот и го олеснува времето за хранење со отстранлив послужавник, иновативно поставување на поп и преклопување, и над торбата за носење на рамото. Иновативен дизајн на поп и преклопување, поставува за секунди. Полетата лесно се прицврстува за хранење или време на игра. Издржлива конструкција за внатрешна или надворешна употреба. Погодното куќиште за носење го прави овој засилувач совршен за еден ден во паркот, на плажа или патување во куќа на пријатели.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини Трговска марка ликовна уметнос�

1mmweight : 1,11 CTTWQUANTITY : 2, 1 Jewelry Setting : Prongyour ставка пристигнува во комплементарна зелена кутија за подароци со б

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираа

додека другите прстени од скапоцен камен се ефтино направени и лесно се наведнуваат и лесно се свиткува

Mens 1 / 4 CTW лабораториски дијамантски волфрам, сепак, неодамна, исто така е пронајден спарен со модерен алт

Постудените денови се исполнети со удобност кога таа ја носи оваа јакна за пуловер на Шерпа од правдата

"Додадете боја и удобност во кој било простор во вашата канцеларија или дом со овие декоративни естетск�

Обележете го вашиот стил со овој уникатен моден прстен со дијаманти Изработено во 10к жолто злато ова сп�

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4 PC CAR Floor Mat Постави за Subaru XV Crosstrek 2014 : Дизајнирано прилагоде

Jordордаче дете Девојче Деним здолниште Со понуда за тексас и тече здолниште, совршен за вртење...

Цврст ѓердан од starвезда од не'рѓосувачки челикМатеј 22 : 37 Дизајн на розови кутии, произведува и пазари ра

Внимавајте на клучевите додека возите низ градот спортувајќи некоја тимска гордост со оваа клучна лент

Scroll