Новак
1. КТ облик на круша виолетова аметист и приврзоци со дијаманти во 14к жолто злато, 18 “

1. КТ облик на круша виолетова аметист и приврзоци со дијаманти во 14к жолто злато, 18 “

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3.33

Облечете го вашиот изглед со овој приврзок од 14 килограми злато природен аметист. Овој Purple Ametthyst Erc ѓердан е исправен за специјални прилики или во секое време сакате да додадете малку искра во вашата секојдневна облека. Одликувајќи се со поставка за измет, овој приврзок облик на круша Аметист е деликатно направен во 14 килограми жолто злато. Овој приврзок вклучува отстранлив тон за совпаѓање Стерлинг сребро 18 "инчен кутија, што е само вистинската должина за повеќето деколте. Кноз-прстен обезбедува лесно за употреба, сигурен затворање. Овој приврзок од жолто злато е запечатен со 14 K до гарантира автентичност. Овој 1,58 CT вкупна тежина Природна аметист ѓердан за приврзоци за жени прави прекрасен подарок. 1,58 КТ круша форма Виолетова аметист и приврзоци со дијаманти во 14К жолто злато, 18 "1,58 CT вкупна тежина аметист. Облик на круша природен аметист. Приврзокот е поставен во 14к жолто злато. Виолетова боја аметист. Февруари роден камен. Gemstone е 10 x 7мм со поставка за Prong. Врвот вклучува тон за појавување Стерлинг Сребрен ланец. Вклучува кутија за подароци за потпис. Прави внимателен подарок за родендени, годишнини, празници и други прилики.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Нејзината рана loveубов да се изрази со својата уметност резултираше во работа повеќе од 25 години како гр�

На секој му треба класична тексас јакна во својот плакар Безвремената верзија на Wonder Nation е совршен избо�

HP Elite Slice USFF CORE i5 7500 T 2,7 GHz 8 GB SSD 128 GB американски клучни карактеристики и придобивки : убав, моќен, иноват�

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Балистичка серија на урбанит задниот капак за карактеристиките и придобивките од клучот на таблетите :

Среќен Марди Грас! Laissez Les Bons Temps Rouler! Бидете сигурни дека ја имате оваа рака насликана од 19 "Fleurdelis ѓердан о

Товарните панталони се сигурен и младешки избор, и тука имаат ажурирана силуета мулти карго џебови, тен�

Нашите костими за капење на бебе и мали деца се направени со ткаенина UPF 50+ за да го спречат вашето малечк

Надворешноста Со секој чекор, овие бебешки чизми од првите чекори со зачекорување на камења имаат облог

Тим Отоле „Висока точка I“ платно уметност Закон за трговска марка и ќе биде енергично одбрани Овој мет

Убав, полиран и разноврсен за сите прилики Оваа машка кошула за фустани за вклопување од Georgeорџ е убав и�

Сребрени фармерки копродукции Елисе Среден пораст на слаби фармерки на земјоделски култури Опуштена в

Уметник : Филип Хугонардсбук : Уште начин на живот : Болд и еклектичен модерно производ Тип : Галерија обв

Од забавите на дремките до мрзливите денови на лов, таа ќе го задржи пријатно со тотално ладни панталони

Не'рѓосувачки челик Заменливи и реверзибилни нараквици Голем дијаметар од 2,5 инчи Голем 7,75 инчен обем..

Доживејте целосна удобност на покриеноста во дното на половината на половината на БЦА Дизајнот на капч�

Сите наши wallидни плаки започнуваат како високо квалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтира�

Овој стол за акцент е многу лесен и компактен, погоден за различни места Можете да го ставите ова столче

Наизменичните нијанси формираат блокови и кругови за да се направи блескав дизајн за овој килим со совр

Овој Trends International Sports Illustrated : Edition за капење Maggie Rawlins 21 wallид постер е дизајниран со високо квалитетни, разн

Акцентирајте ги и разубавувајте ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцелари�

Уметник : Камерон БруксСубјект : Пејзажапестит : Тип на крајбрежје Продукција : Галеријаобвиткано платн�

Maybelline New York Tattoo Studio Водоотпорен гел за подобрување на веѓите, црна, сакате дебели, извајани веѓи кои траа�

За да го негувате драгоценото време на сезоната на есен, собрајте ја оваа колекција на сложувалка за воз

Дајте изјава за тоа кој сте и каде одите со машката бута за камо за машка конвој Издржлив и безбеден со п�

Половот за влечење може да се прилагоди слободно за активности на отворено во текот на летото...

Jordan Manufacturing 19" x 19" Telfair Midnight Multicolor Paisley Square Tufted Outdoor Wicker Seat Cushion with Rounded Back Corners (2 Pack) Set of 2 outdoor wicker seat cushions, each me

Ова кратко на Russell Core е изградено сите ваши активности Технологијата на влага DriPower360 ви помага да остане�

Оставете го на Ли да дизајнира пар фармерки за совршено да одговара на гените на жената Колекцијата Flex Mo

Scroll