Новак
Сет на завеси за затемнување на супериорна зури, громите, 52 84

Сет на завеси за затемнување на супериорна зури, громите, 52 84

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3.33

Постигнете одморен сон или фатете брз дремка со супериорниот сет на завеси за затемнување на Зури. Овие завеси помагаат во изолација и затемнување на просторијата со намалување на 70% од сончевата светлина за горчливи зимски утра или летни летни ноќи. Одликувајќи се со тројно ткаење, квалитетен полиестер со внатрешно јадро за блокирање на светлина, овие завеси се дебели и декадентни. Овие прекрасни, ткаени завеси за затемнување доаѓаат во асортиман на бои и големини кои сигурно одговараат на кој било прозорец. Необичен сребрен флеки се облекуваат секој панел за да додадете суптилен трепер на вашиот модерен, преоден, рустикален или традиционален декор за дома. Панели за завеси. 100% полиестер. Модел : Цврст, текстуриран, бран. Стил : модерна, преодна, рустикална, традиционална. Бои : јаглен, слонова коска, морнарица сина, платина и опции за боја на морска пена. Затемнување; Блокови до 70% од сончевата светлина и УВ зраците. Енергетско ефикасно и термичко изолација; Ја намалува топлината на просторијата и загубата на настинка низ прозорецот за одржување на пријатна температура во собата. 26 "Завесите се карактеризираат со заглавие на џебот на шипка и 42" и 52 "завеси имаат заглавие од не'рѓосувачки челик. Избледи, брчки и отпорни на смалување. Упатства за нега : Машината што се мие Топло железо кога е потребно. Димензии : 26 "x 63" : 26 инчи ширина до 63 инчи долга. 26 "x 84" : 26 инчи широк до 84 инчи. „X 63“ : ширина 42 инчи долга 63 инчи. 42 "x 84" : 42 инчи широк до 84 инчи. Долга 108 инчи. 52 "x 63" : 52 инчи широк до 63 инчи. 52 "x 84" : 52 инчи широк до 84 инчи.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Комплетите на завртките за легури на Vuelta Torx се решение за вселенска возраст каде што се потребни мала те

Уметник : Ширли Новаксубјект : Флоралстил : Модерен прободен вид на средниот век Тип : Галерија обвиткано

Уметник : Грејс Попсобјект : Animalивотни Стил : Модерни и современи проодни типови : галерија обвиткано пла

Нозете дефинитивно ќе ви се заблагодарат за овие Одликувајќи се со неверојатно мека ватирана обвивка, т

Theубовта помеѓу баба и внука почетна треска од розова кутија CZ2 DSCMultibanglelove Betg Moagld Солиден не'рѓосувачки ч�

Прекрасен додаток на кој било дом или канцеларија, овој модерен круг wallиден часовник е направен на 100% цв

Лесен и удобен за носење, брзо и лесно да се облече Еластичниот опсег може да се прилагоди според вашите

Доведувајќи ја блок потпетицата и ткаениот тренд на ниско ниво, Волис по лесна улица е ткаена пумпа за ф�

"Додадете боја и удобност на кој било простор во вашата канцеларија или дома со овие украсни естетски цв

Оваа прекрасна зелена и златна паѓачка бранови, јас платно уметноста се печати со употреба на највисок �

Уметник : Крис Пасксебјект : Флоралстил : Азиски инспириран Производ Тип : Галеријаобвиткано платно умет

Ажурирајте ја гардеробата на вашето дете со елените Zoran Oxford Оваа чипка на Оксфорд има постава за ткаенин

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна у�

Eco Tumbler Wizard Wizard е достапен композитор со некои одлични карактеристики Со големина е да се задоволат потр�

Сите наши wallидни плаки започнуваат како високо квалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтира�

Црно како ноќ, оваа ултрамодерна костум за Ноќта на вештерките на Хероина Хантрес ќе даде доста изјава н

Сандалот со рамна сосана од Kealla од колекцијата Gournee ќе ве однесе од работа до ноќна ноќ во стил Нивната л�

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Создадете забавна и лична вибрација со едноставно Daisy 20 "x 20 " Наутичка морнарица на плажа куќа најдобра к

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметнос

Поздравете ги вашите гости со овој плашлив светлосен лик Лилјакот е одличен додаток на секоја сцена за �

Оваа прекрасна античка кафеава ткаенина столица е направена од 100% полиестер Завршено со црни цврсти др�

Scroll