Новак
2-парчиња спинерски багаж

2-парчиња спинерски багаж

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1599.52

Брзина низ терминалот со дво-парчиња за проширување на багажот за шифрирање поставен од Изборот на патникот. Пространа внатрешна форма на ткаенина и великодушно големи џебови за внатрешни работи го олеснуваат наоѓањето простор за сите ваши најважни работи да го направат едноставното пакување. Wantе сакате да започнете со планирање на вашата следна авантура веднаш штом ќе го донесете ова корисно парче дома. Двете куфери на Spinner имаат прилагодлива телескопска рачка за да ја направат преку аеродромот или во вашиот хотел едноставен и безболен. Тркалата вртат целосен 360 степени за лесна подвижност. Патник Избор со 2 парчиња спинерски багаж : 2-парчен сет вклучува 28 "спинерски багаж и багаж за спинер од 19,5". Пространиот главен оддел ви овозможува да ги спакувате сите ваши најважни работи. Експанзијата го зголемува капацитетот на пакување за 25 проценти за да има повеќе артикли. Алуминиумската рачка на телескопот го прави маневрирањето на куферот едноставно и без напор. Тркалата се вртат 360 степени за брзо ракување и лесна подвижност. Издржлива црна надворешност е лесно да се грижи, едноставно избришете го чисто. Пространа ентериер е целосно наредена за да ја заштити содржината на вашиот куфер. Поштенските џебови затворени за да ги задржат содржините безбедни. 28 "Спинер багаж : 28" H x 18.5 W x 11 "D + 2" Експанзија. 19.5 "Спинерски багаж : 19,5" H x 14.25 "W x 9" D + 2 "Експанзија.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Патување во стил благодарение на оваа спакувана забава "etет сет " Проверка на тврдиот багаж со големина �

Соберете ја стилската и прифатлива проверена регенција за собирање на багажот Хардсдејд денес од Protege Н

Опишете Вклучен куфер супериорен квалитет, тивка работа, мултинасочен тивок тркала за вртење обезбедув

Ipack 20инчниот вртеж на хардсајд ја спојува модата и издржливоста во едно носење Одлично е за автомобил ил

Зајдисонцето на зајдисонцето 21in, тврдоглавиот тркалачки багаж ви дава вибрации на плажа што отсекогаш �

Спецификации : Прибл Димензија (исклучувајќи тркала) : 20 инчи 20 "x 13 " x 9 "Тежина : 6 lbs 24 инчи 24 " x 16 "x 11 ", тежи�

Воведување на истовремено 31 "Softside Checked Spinner од него багаж Оваа колекција го нуди системот за врски CarryTowtm U

Нашиот багаж ме однесе, има голем случај на скитници . само ве молам да го резервирате тоа патување и да з

Брзо идентификувајте го вашиот багаж со неговиот уникатен гроздобер изглед Секој аспект се разгледува�

Американски флаер Барнум 6ПЦ постави леопард црвен (17 "дуфел, 18 ', 21 ", 25 "28 " + 311 торба) Американски флаер 5па�

Опис ОВДЕ ви е потребен нов куфер за употреба на патувања или едноставно да го користите за дневна колек

Опис : Овој комплет за багаж е изработен од висококвалитетни пластични и метални материјали, сигурен и и

Совршеното решение за патувањето на децата е конечно тука Колекцијата за багаж на CRCKT Детска е крајната

Овој сет за багаж на Деџуно со три парчиња е изработен од врвна ткаенина quакард и има вртења на тркала, з�

Колекцијата за багаж Gramercy од Кенет Кол е лесна и издржлива Се одликува со систем за вртење со 4 тркала за

Бранови Збогум на несмасни и незгодни куфери со колекцијата Swerve од него багаж Полираната надворешна ка�

Лесниот, GT Lite 3 Piece Spinter Spinner поставен од него багажот е задолжителен за вашата следна дестинација...

Патувајте во стил со овој сет за проширување на багажниот багаж на Олимпија Corsair Секое парче има четири �

Scroll