Новак
3 4CT TDW Diamond 14K розово злато цвет пукна прстен за ангажман

3 4CT TDW Diamond 14K розово злато цвет пукна прстен за ангажман

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.33

Изразувајте ја својата loveубов на најсјајниот начин со овој цвет пукан прстен за ангажман на дијаманти. Изработен во злато од роза од 14 килограми, овој прстен има кластер на треперливи тркалезни дијаманти во неговиот центар, во цвет како формација. Хало рамка со помали дијаманти го опкружува центарот на кластерот. Акцентот на тркалезни дијаманти го украсува подигнатиот сплит на рингот, додавајќи повеќе искра. Сјајни со дијаманти во вкупна вредност од 3/4 КТ. Т.В. и заврши со задебелен сјај, овој дијамантски прстен се издвојува со својот дизајн за око и трепер. Совршен знак на loveубовта, за вашата невеста да биде, таа гордо би го разголила овој прстен. Идеално да се надари, ова елегантно парче дијамантски накит бродови спакувани во прекрасна кутија за подароци, заедно со крпа за чистење. Ние сме производство на овие производи и користиме само оригинални природни дијаманти кои се во согласност со процесот на Кимберли, осигурувајќи дека сите дијаманти се извори од одговорни извори кои не финансираат какви било конфликти што значи дека тие се без конфликт. Тежините на дијамантскиот карат (Ct.) Претставуваат приближна вкупна тежина (T.W.) на сите дијаманти во секоја поставка и може да се разликуваат во опсегот на толеранција природниот дијамант. Јасност : I2. Боја : H-I. Исечете : круг. Поставување : ПРОНГ, ПАВЕ. Карат : 3/4 ct. Т.В.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена giclee текстурирана wallидна уме�

Совршена опција за сезони за да ве задржи заштитени, но не се мери Оваа швајцарска технологија што ја от�

Керамичките влошки на сопирачките се со ниска прашина и без бучава.Проверете ја компатибилноста со ваш�

Додадете класична силуета во вашата гардероба со оваа женска кратка бомбардерска јакна од уникатни пов

Поп оди нејзината облека! Очигледите за сонце на правдата имаат повеќе бои камења и универзално ласкава

Ажурирањето на вашата облека за перформанси, само полесно се искачи со оваа активна маица quакард со кра�

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди Ние печатиме со високо квалитетни маст

Непознато „античко зеленило IV“ платно уметност Со неделни изданија, покривајќи ја секоја тема и секој

Шекс микс барови : Воведување на решетки за лекување на роденденска торта, донесете ја забавата каде и д�

За обичен изглед на трендот, изберете го слајдот на кросопсег на Crocs Capri Shimmer Ова лизгање се одликува со н�

Оваа загатка од 1500 парчиња апелира до сите внатрешни детски бонбони за бонбони забава е натоварена со ж�

Совршена комбинација на мода ја исполнува функцијата Оваа јакна од кошула, или Шак, од без граници, има д

Време е да се движите во овој резервоар за перформанси од Авиа, изработен со лесен дрес плетен за дишење

Достапно и подготвено за одење! Овој симпатичен, женски исмејувачки врат од вратот од без граници засле�

Направено за да одговара на вашиот Curvestm, одговара за мене 360 истегнување плус големина Целосна поддршка

Таа ќе се чувствува како принцеза во овие страшни летни сандали; Совршено и за секојдневен настан или за

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Одржливата кошула со долга ракава на Чапс, Одржливата лесна кошула е лесна грижа и лесно носење Дизајни�

Вашиот следен ден на плажа или базен само се подобри со овие без граници за пливање стебла со смел принт

Splонсон Сплитер има форма на потпис што дозволува мамката да се спушти низ водата Сплинтерот доаѓа со цр

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Еве го најлесниот, најудобниот пуловер што го понудивме долго време Совршено над кошула за фустани за в�

Резултат! Овие удобни папучи за вас или спортски обожавател во вашиот живот ги одржуваат работите прија

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Нашите детали за срцето на потписот не се тешки во овој градник со балконет со теми на Валентин...

Weboost 951177 рамен 10 in Коаксијалниот кабел во бело им овозможува на кабелот да помине мобилни сигнали во рам�

Scroll