Новак
Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 191.68

Аванти добро изработена софистицирана лента со совршена комбинација на мекост, сјај, трим и украси за кој било занаетчиски проект. Шиењето со високи перформанси со панделки се популарни за шиење и занаетчиски проекти. Findе откриете дека тие се исклучително лесни за употреба, трајни и силни. Повеќе бои овие прекрасни сјајни бои додаваат жив стил и изгледаат убаво со опсег од 27 палети на бои. Ширина : 7/8 инчи/ 22мм; Материјал : 100% полиестерска ткаенина лента (мазна и анти-брчка) Одличен квалитет и завршен во различни ширини и Colors Versatile, издржлив и силен.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Подгответе го вашиот дом за празниците со црвено декоративно решение за време на празник Оваа декорати�

Ширина од 1,5 инчи ширина лента, 100% континуирано 15 стапки по пилиња без разделувања Класичен Божиќен сти�

Gwen Studios Black 1.5 "Grosgrain Ribbon во мамки од 50тина метри Lубов ќе создадете занаетчиски проекти за шиење и украсув�

1 1 / 2 "Гросгреин ткаенина, продадена од Јард Ослободете ја вашата креативност со бесконечни можности! На�

Jamем хартија Денот на вinesубените Денот на лентата е совршен избор за да ги задоволите сите ваши романтич

Animalе џем хартија и плик животно забележана лента е најдобриот начин да додадете нешто дополнително на в

Paperејм хартија и плична лента со пликови е дизајнирана да ги додаде завиткуваните подароци на кои им е п�

Reliant Ribbon Satin Sant Enth Lece Ribbon носи весел изглед на кој било подарок за завиткување Нашите сјајни и свилени едн

Haperејм хартија и плик, зависни од лента со лента со лента со двојно лице, двојно лице со лента, носи забав�

Божиќна лента со потпирање на лента, сребрена метална искра е загарантирана да го донесе тој трепер и сј

Jamем хартија и пликови хартија за вештерките Тема Овие празнични панделки навистина ја покажуваат ваша�

Paperејм хартија и чиста плетена лента е дизајнирана да ги додаде завиткуваните подароци на кои им треба с

Офрај е најголемиот светски производител и дистрибутер на декоративни панделки и лакови Офрај е познат

Специјализираните трима за едноставност се достапни во широк спектар на стилови, бои и ширини Изберете

Јама лента, унисекс возрасни тинејџерски мега ацетат лента во сина боја, 1,5инх x 18 стапки, по 1 Овие пандел

Reliant Ribbon Claid Fuchsia Pink Ribbon од колекцијата на геометриска шема е парче што недостасува до вашиот следен пода�

Времето на празник Белиот лак со црн раб е претходно изработен, така што сè што треба да направите е да г�

Лента за време на празници, чисто злато со златни сјајни снегулки, 2 "x 75 ' : Декоративна чиста златна лента

Haperеј џем хартија и плик потписен лента Француска сина сатенска лента со двојно лице носи забавен изгле�

Изберете совршена лента за занаетчиство, украсување, шиење, создавање на венец, цветни аранжмани, лаков�

Бервик Офрај е најголемиот светски производител и дистрибутер на декоративни панделки и лакови...

Jamем хартија Гингам Дупиони Проверка на лентата е најдобриот подножје за вашите подароци и празничен ак

Со безвременски дизајн кој е совршен за украсување, завиткување на подароци и многу повеќе, нашата лент�

Reliant Ribbon Satin Enth Face Ribbon носи весел изглед на кој било подарок за завиткување, нашите сјајни и свилени еднос

Допирот на лентата со лента со лента е совршен за додавање на тој посебен допир на која било домашна дек�

Berwick Offray LLC е водечки дизајнер, производител, увозник Дистрибутер на декоративни и ткаени панделки, лако�

Jamем хартија црвенобели Божиќни ленти Сјајната лента е број еден начин да ги зачините вашите Божиќни и п

Лента за време на одмор, црвена и бела лента, 2 "x 30 ' : Задебелена црвена и бела лента со лента Дава празнич�

Направете сесии за завиткување на подароци за одмор и занаетчиски сесии по празнични и забавни со лента

Може да се користи во широк спектар на украсување на празници Овој полиестер црвено / бело трим панделки

Scroll