Новак
Стерлинг сребрен родиумски флоп прстен

Стерлинг сребрен родиумски флоп прстен

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3.00

Овој ринг-инспириран прстен ќе направи одличен додаток за еден ден на плажа. Станува збор за сребрен прстен со прекрасен облога со родиум. Дури има и уникатен шарм на флип -флоп. Овој прстен од 2,25 мм би изгледал одлично со секоја облека. Достапно во целосна големина 7. Изразете се на уникатен и забавен начин со новата колекција на стабилни изрази. Изберете од стотици прстени што можете да ги измешате, да одговарате и да се ставате заедно, овозможувајќи ви да го вклучите вашиот стил во еден момент. Стабилните изрази нудат накит што е направен од сребро, шарено емајлиран, 14 карат злато-позлатени, украсени со зачудувачки дијаманти и/или скапоцени камења и многу повеќе. Можностите се бесконечни со овој неверојатен асортиман на накит за легање. кутија со бел лак, совршен за давање на чување или подароци. Проверка на потекло : Тајландски стабилни изрази Стерлинг сребрен родиум флип прстен : Полиран финишодиум позлатен за да се спречи засилен во извршен силверзибилен изрази што може да се направи во повеќе големини.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Уметник : Вилхелм Гобелсубјект : животни Стил : Природна модерна Производ Тип : Галеријаобвиткано платно

Повеќе еластични ленти го украсуваат вампирот на генезата, по лесна улица, со тоа што горниот дел функци

Овој комплет за капаци на тропските растенија со шема на шема беше направен од супер мек квалитет на дво

花々のマンダラぬりえ 塗り絵 大人 ストレス解消とリラクゼーションのための。100ページ。 8.5inch x 8.5inch x 102 Pages リラックスするためのマ�

Уметник : Викторија Боргесјубјект : Флоралстајл : Модерен и современо производ Тип : Галеријаобвиткано п

Боите се далеку супериорни во однос на редовната уметност на платно Дигиталните слики со висок квалит�

Подобри домови и градини, затегнатиот панел за затемнување на заклучоци, служи како без напор стилски а�

Колекцијата за килими за перформанси за перформанси во главните теми има свежи нови бои кои се во тренд

Заштитената марка за трговска марка е регистрирана трговска марка заштитена од Резултатот е широко при

Прекрасната рустикална дрва спарена со рачно фалсификувано железо ги прави нашите загради за железо, к�

Заедно засекогаш, овој два камен срце прстен ја претставува вашата вечна убов Овој романтичен прстен со

Оваа оригинална јакна од кошула од платно Дикис нуди заштита од времето, додека продолжувате со вашите �

Растете свој зеленчук со овие семе од домати од Аина Ола градина Тие можат да бидат засадени во градина �

Заштедете уште повеќе со нашиот сет од 4 компатибилни касети со ласерски тонер Овој сет вклучува 4 331 9797 ц

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Излезете во вашите нови тексас класични фармерки со права нозе со исечена силуета од време и Тру...

Колекцијата Weave & Wander Khalo ги собира тонските палети на бои на длабоко топло сино, сребрени сиви и бисерни �

Scroll