Новак
Уметнички ткајачи Набари Тан Црна модерна 2'6 8 'килим во областа

Уметнички ткајачи Набари Тан Црна модерна 2'6 8 'килим во областа

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3.00

Симплистичките, но привлечни килими од колекцијата Набари, без напор служат како примерна претстава на современиот декор. Со изградбата на раката, овие килими нудат прифатлива алтернатива на другите рачно изработени конструкции, додека го зачувуваат истото природно однесување и шарм. Направено со полиестер во Кина и има среден куп. Само чисто место. 100% полиестер. Рачно затегната. Направено во Кина. Среден куп ". Дебелина : 0,46. Безбедно на отворено : Бр. Канистер вакууми без ритамички шипки се оптимален тип на вакуум што треба да се користи на килими. Ако мора да користите исправен вакуум, користете рачна приврзаност секогаш кога е можно. Нежен и ефикасен начин за чистење килими. Само чисто или професионално чисто . Препорачани простории : Дневна соба, спална соба, трпезарија, кујна, ходник, фоаје. Препорачано е подлога за килим.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Од колекцијата на животински свет, добијте совршено чувство на авантура со сафари со овој тркалезен кил

Колекцијата Сона ги прикажува традиционалните инспирирани дизајни кои ги прикажуваат безвременските �

Игумен е моќност на супер мек простор обоен микрофибер полиестер Оваа бушава има прекрасна палета на бо

Интригирани од класичните стилови, Рали го збир на крај во финеса Овие прекрасни килими се рачно израбо�

Стилот и софистицираноста се среќаваат со килимот на мојата куќа во Тексас Хаус Шарлот во природна розо

Колекцијата Ostomanson Oscar нуди килими и килими со тркач кои се функционални и декоративни за да придонесат т

Намалување на моќност од полипропилен и полиестер куп во Турција, колекцијата Бјанка е конструирана за

АЦИЈА Пица Пил (Универзитет во Јужна Каролина Гамекокс) Ласерска врежана НФЛ Питсбург Стилерс Фудбалск�

Уникатниот дизајн во комбинација со нијанси во боја што се наоѓаат во природата го прават килимот во об�

Заштитете го подот во стил и покажете го случајниот со фудбалски душеци од решенија за лиценцирање на с�

Колекцијата на ложата нуди изглед сигурен дека ќе го надополни изгледот на ложата со елементи за дизајн

Scroll