Новак
Облека за удобност, женски без ракав, без ракав кардиган, со страничен отвор

Облека за удобност, женски без ракав, без ракав кардиган, со страничен отвор

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 367.84

Овој долг отворен преден кардиган елек ќе биде совршен за слој со за време на потоплите месеци. Стилски и трендовски, ова лабаво вклопено проточно парче со страничен отвор ќе ласкаат секоја фигура и е лесно да се облекуваат или долу за секоја пригода. Стил со капа или накит за сонуван боемски изглед., R013332 направен во САД направен во САД 24/7 удобност облека за жени без ракави без ракави, без ракав.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Убав избор за патниците со слободен дух да го носат 24 / 7, одлично за патување Овие панталони со лесно вкл�

Останете кул и удобно во панталони со права нозе од атлетски дела Силуетата со високи половини ве одржу�

Врвот на вратот на вратот е лесен за џемпер, но подебел за плетен, совршен за есенското време Овој стил и�

Удобно во кинч Овие супер пријатни панталони од руно од време и TRU имаат половината на кино и го започнув

Овој женски џемпер на Chenille vвратот со капчиња од Чероки е пријатна, удобна, стилска и лесна за носење...

Подобрете ја вашата активна гардероба со овие атлетски дела женски панталони за нозе Атлетските работи

Без разлика дали предавате час, правите презентација во канцеларијата или уживате во ноќна ноќ со прија

Плетни панталони со атлетски работи, нудат леснотија за повлекување и тотално удобно вклопување Идеале

Pantsенските панталони за пот се изработени од трајни, удобни материјали за да можете да се чувствувате на

Нудејќи без напор случајна стил и целодневна удобност, женското рамо на рамото на Алисон Ендрус со асим�

Оваа женска џемпер на BCBG во Париз е обичен, удобен и моден напред Овој акцент џемпери парови назад кон џе

Супермекиот Фаукс Шерпа додава пријатно чувство на џемперот на Мек Лукс четвртина Лесен стил на пулове�

Однесете ја вашата дневна облека на следното ниво со овие панталони од вафли од Кендал + Кајли...

Повеќеслојна пантолона за секојдневниот живот, патничките џогери од атлетските дела се без напор абење

Сакате можност да се мешате и да се истакнувате сите во исто време Време е да ги преработите и да ги рест�

Прекрасно дизајниран пулвер во предиво со мала тежина со детали за лак на секој ракав, даваат многу поли

Удобниот кардиган од Хедер Б изненадува со отворен квадратен шема на капчиња што додава незаборавен ак�

Главен гардероба, овој џемпер нуди лабава вклопување, совршен за дневно облекување Овој слој е едностав

Поставете го вашиот пријатна стил со американскиот Поло Асн Џемпер во боја на ребрата Контрастните бои

Поставување е неопходно оваа студена временска сезона Нашата ткаенина за влага помага во испарувањето

Scroll