Новак
Барбиканска торба со платно - сина црна боја

Барбиканска торба со платно - сина црна боја

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3.00

Во 1910 година Johnон Бултбе и неговиот син Вилфред Мејсон Брукс поднесоа два патенти поврзани со подобрувања во сатите, патеките и слично. И двете овие патенти гарантираа поголема еднаква дистрибуција на товарот над лентите и поголема стабилност на торбата додека велосипедизмот. Имајќи го ова предвид, ја развивме нашата нова торба за рамо на Барбикан, во кој има рамо појас кој може лесно да се обезбеди околу половината за време на возењето. Ременот е иновативен дел од оваа торба. Откако ќе се прилагоди на посакуваната должина, во зависност од висината и половината на велосипедистот, ременот може да се задржи лабаво за да ја носи торбата над или преку рамото додека шетате. За зголемена стабилност за време на возењето, ременот може лесно да се зацврсти околу половината, едноставно да ги повлече двата краја на ременот и да ги заклучува во центарот со фиксирањето на „Сем Браун“. Памучна ткаенина отпорна на вода и кожа затемнета од зеленчук од Европа. Еднаква дистрибуција на товарот над лентите. Памучна ткаенина отпорна на вода и кожа затемнета од зеленчук. Ременот на рамото може да се прицврсти околу половината кога се вози и се носи преку рамото додека шетате. Центарот за заклучување на ременот му овозможува на возачот лесно да го зацврсти Барбикан околу половината додека се возеше. Произведено од квалификувани занаетчии користејќи 100 годишни традиционални техники и најдобри материјали.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Официјално лиценциран деклас Ултра прицврстувачите се држат до повеќе површини и се отстранливи и едно

Сите наши уметнички отпечатоци започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се

Серија за изведба на мажите на Wrangler Редовно вклопување Jeanан со временски услови / b> серија за перформанс

Не поправајте што не е скршено Овие меки, лесни за носење полови со полови кошули доаѓаат во класични бо�

Додадете карактеристично елегантен допир на вашата табела со подобриот комплет за полначи на пакети за

Со неделни изданија, покривајќи ја секоја тема и секој опсег на цени, произведуваме над 4 Заштитената ма�

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Лесно се чисти со микрофибер крпа Уникатен метален wallиден декор со метал од алуминиумска оценка...

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Класичен патика што ќе ја воздигне секоја облека што ја носите Акценти со два тона ја опишуваат оваа оби

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Не е потребно да се има дух на девет опашка Китсун за да успее во животот како Наруто Узумаки, херој на На

Таа ќе остане пријатна додека изгледаше симпатична во трендштедлива во оваа девојка од девојки со вати�

Чувајте го ладно со удобност со лесно носење со носење на Skechers Micro Spec Texlor Овој стил на лизгање има атлетс�

Донесете оптимална удобност на вашите столчиња за внатрешен двор со француската перница за салони од Jor

Ова се фармерки што ги барате! Истегнете ги кожата од фармерките на Софија од Софија Вергара, во која има

Slingbacks се сезонски што мора да ги има и да се повлече за секоја пригода за топло време Маслиновото II од Бе�

Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери Едноставно, имам за цел д

Нудејќи удобност и секојдневен стил без никакви компромиси, ултра ултра удобниот удобност на Rock & Republic и

Надвор од овој светски печатење го воздигнува вашиот стил на пливање без овој без граници на вселенскио

Нов вид летна романса Со свеж баланс на безгрижен став и покачен привлечност, лесно е да се избрише од ма

Земете две! Панталоните од палење од без граници додаваат стил, удобност и разноврсност во вашата гарде�

Елеганцијата и луксузот е потценување за оваа урбана елегантна декоративна перница Донесете софистици

Лесна јакна од анорак од време и TRU е совршен начин за стил на стил на дождови Без напор затворање на пошт

Ова возило на Дизни / Пиксар 3 Молња МекКвин е преработено и подготвено за реална филмска акција! Провере

Лесни работи "Асистенција " нуди исклучително удобно удобно удобност и надворешна плоча отпорна на лизг

Дизајнирано од легендарниот повикувач на був, Марк Прудом, овој ретуниран повик за професионално ниво с

Измешајте го со ветровито фустан без ракави на MSK Не сум сигурен што ќе го сакате повеќе за тоа ласкават�

Овој оригинален модерно дрвен wallиден часовник од средниот век се вклопува и во рустикални декори, како �

Scroll