Новак
Клав пушка прашка

Клав пушка прашка

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.33

Системот за прашка на канџи е широко познат по тоа што има најдобра подлога што не се лизга, вклучена во прашка. Екстремно издржливата и отпорна на миризба подлога е обликувана во мрестење на прашка за да се овозможи приближно 1/2 "на истегнување. Ова истегнување ја шири тежината на огненото оружје преку пределот на рамото, во голема мерка ја зголемува вашата удобност. Единствената акција за зафаќање на нелизганите Подлога го одржува огненото оружје на место на рамото, елиминирајќи го влечење, тркалање и влечење предизвикано од други краци на пазарот. Зачудувајќи се во екстремни услови оваа сезона? временски услови. Подлогата ќе остане флексибилна на -40 степени Фаренхајт и е стабилизирана во У.В. Модел на пушка со пушка се спушта на барел со пушка и залиха за да се одржи во место. Не се потребни столпчиња за вртење. - Тип : пушка- максимална должина : 43 "- Минимална должина : 29 1/2 "- ширина (најширок крај) : 2,50 "- ширина (најтесниот крај) : 1 "- Дебелина на подлогата : 5/16 " - Боја : Шица со пушка од кафеава канџи.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Создавањето на ставање заедно никогаш не било полесно! Овој елегантна породилна туника врвот има фигур�

Подобри домови и градини есенцијално масло, спреј за простории, лаванда и камилица, 8 мл : Трансформирајт

На бебињата со стил им е потребна облечена облека на која можат да сметаат за специјални прилики, семејн

Оваа прекрасна шарена уметност Tulip III Canvas се печати со употреба на највисок квалитет на мастило отпорни �

Уметник : Марлен Вотсонјубјект : Пејзажцил : Современа Производ Тип : Рамка од бреза, црна матка, акрилити

Овој прекрасен килим Камден Дарла област има модерна гранична шема и смели бои што ќе бидат совршен дод�

Креветот Хазра Браун мансарда комбинира обичен, современ изглед и функционален дизајн за да создаде пр�

Работев со акварел и исто така уживам во сликањето на дрво со акрилни бои Од рана возраст, се чувствував

Среќен ден на Свети Патрик! Свртете ја вашата облека во забавна и празнична изјава за забава со оваа сме�

Уметник : Валари Wadesubject : Animalsstyle : Modern & Cote Moper Product Type : Galleryзавиткана платно уметност Ова подготвено за вис�

Нејасните, празнични и забавни се само неколку начини да го опишеме нашиот начин да ги славиме велигден�

Панталони со лесна облека од чудо нација има вашето бебе или дете момче покриено и изгледа симпатично...

Едвај силуета има голем став на овие страшни сандали од време и Тру Сè што ви треба за шик дневен изглед,

Омилен вентилатор МЛБ капа / капа Сент Луис кардинали, Стил : Основен, боја : морнарица / црвена, големина

Креветот за платформата за остатокот од дрво со тапациран вертикален канал на главата е стилски и здрав

Нејзините очи и прстенестиот прст ќе искраат светло кога ќе ја претставите со овој прстен за земање зди�

Протоколот V36 е стилска модернизација на разделен дизајн на пет зборувани Протоколот V36 е специјално н�

Подготвени за обесени презентации кои се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметнос

Изберете го вашиот модел за автомобил за сопствени вклопувачки автомобили Панталони Saver Custom Fit 4 PC Mat Mat Set

Scroll