Новак
Инстант тенџере IP-лу-лу-не'рѓосувачки челик 6-кварт 6-во-мултифункционален шпорет на притисок

Инстант тенџере IP-лу-лу-не'рѓосувачки челик 6-кварт 6-во-мултифункционален шпорет на притисок

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3.33

Инстант тенџере IP-LUX60 Не'рѓосувачки челик 6-QT 6-во-1 мултифункционален шпорет на притисок : работи како шпорет под притисок, бавен шпорет, шпорет на ориз, пароброд, сос/кафеава и потопло. Контроли на микро-процесор 12 Програми : Супа, месо/чорба, грав/чили, живина, сос, пареа, ориз, каша, готвач под притисок, чувајте топло, мултигреин и бавен готвач. Сет за додатоци (решетката за пареа, лопатка со ориз, супа за супа, чаша за мерење на ориз). Лист за регистрација. Новиот дизајн на шпоретот на електричен притисок го прави поефикасен од другите шпорети, користејќи до 70 проценти помалку електрична енергија секој пат кога ќе се вклучи. Книга за рецепти за инстант тенџере (на англиски и кинески). Готвењето со притисок заштедува време за готвење до 70 проценти. Упатство за корисникот (на англиски, шпански, кинески и француски). Користете го тенџерето како шпорет на ориз, пароброд, бавен шпорет, потопол или шпорет под притисок едноставно со прилагодување на поставките. Автоматска карактеристика за засилување.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Без граници на ребрата Ками Не границите на ребрата на помладиот, не е додаток на вашата секојдневна гар

Оваа прекрасна смела експресија уметност II платно уметност е отпечатена со употреба на највисок квалит

Нагласете и разубавете ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцеларија со овој

Тркајте ги автомобилите на BMW M3 и MercedesBenz околу кривината, јамка, патеката за скокање! Автомобилите имаат

Овој официјално лиценциран колегиум ѓердан е направен од висококвалитетен не'рѓосувачки челик Состојб

Современите моменти од двојниот слој на Гербер, горниот дел и здолништето се изработени од 100% памучна т�

Оваа оригинална пејзажи дрвена уметност се вклопува и во рустикални декори, како и во современи простор

Едноставноста на формата и праволинеарниот профил на оваа рамка за сложени слики од дрво е идеална за о�

Подобрите домови и градини Андерс измиени пластери за рециклирана смола од морнарицата е убава и издрж�

Наменето за употреба на денешните најпопуларни удари, седани, CUV, SUV и минибуси, CS5 Ultra Touring е целата сезонс

Закон за трговска марка и ќе биде енергично одбрани Овој метод на истегнување и подготовка на платно ов�

Истакнати бои : сива, бела, розова, тен, жолта, портокалова, кафеава светска уметничка група е водечки уме

Начин да ги прославите wallидовите на Ноќта на вештерките, gnomes : Залепете го ова на wallидот за да ги додадет�

Сандалите од клин Ранија од колекцијата на ourурнини ќе ве одведат каде и да сакате без страв да носите по

Пар со вистински пламен Потпис од Levi Strauss & Co ™ hapенски високиот пораст на широкото копче за летање на лет

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Мекинав е елегантно каузална затворена или надворешна употреба и има 100% полипропиленско јамка предиво

Не е потребно да се има дух на девет опашка Китсун за да успее во животот како Наруто Узумаки, херој на На

Од тренингот до бранч, кадифен кошула со качулка во Авија оди на далечина Супермекото и ултразглобен, ов

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметнос

Направете го тоа службеник со овој прстен за ветувања на Тангело Морганит и Дијамант Изработено во зрач

Опис : Вештачката новогодишна елка исечена со 400 топли бели светла пред строгите ќе создадат силна празн

Оваа кукла „Фишерцена Дора“, подготвена за ситница е да научи како да го користи ситницата Оваа кукла з

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Убава и разноврсна, оваа класична кошула за машка копче од Докерс е дизајнирана со технологија без брчк�

Овој прстен го прикажува извонредниот создаден Руби врамен од ореол од бел CZ Сметавиот скапоцен камен е

Поставете ја вашата свадба на вистински начин Овие направени за да нарачаат персонализирани покани за �

Scroll