Новак
Stuple Industries Cinzano Vintage Poster Wine Design Graphic Art Black Framed Art Print Wall Art, 24x30

Stuple Industries Cinzano Vintage Poster Wine Design Graphic Art Black Framed Art Print Wall Art, 24x30

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.67

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена giclee текстурирана wallидна уметност“. Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на жито од дрво од 1,5 инчи дебело дрво за да додадеме длабочина и димензија. Подготвени да висат. Димензии : Мерки за ставка од 24 x 1,5 x 30 инчи. Подготвени да висат - префабрикувани да бидат обесени со кој било нокти, завртка или друг основен хардвер што виси wallид. Апликација - Совршен декор додаток на кој било wallид за дневна соба, спална соба, бања, детска соба, кујна, канцеларија, хотел, трпезарија, бар и сл. Квалитет - Конструиран со 1,50 "дебели шипки за носилки за профил за квалитет на галерија. Висок квалитет на печатење На платно, беспрекорно испружено и затегнато до трајни рамки отпорни на смалување . Дизајн од Марчело Дадович.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Доживејте целосна удобност на покриеноста во дното на половината на половината на БЦА Дизајнот на капч�

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Не'рѓосувачки челик Заменливи и реверзибилни нараквици Голем дијаметар од 2,5 инчи Голем 7,75 инчен обем..

Тим Отоле „Висока точка I“ платно уметност Закон за трговска марка и ќе биде енергично одбрани Овој мет

Уметник : Ален Jimmersonsubject : Пејзажапелатива : Модерни и современи Производски тип : Галеријаобвиткано плат

Од игралиште до фудбалскиот терен, спортскиот градник на Wonder Nation ја покри Меки, строги и тотално удобни,

Уметник : Руперт Бани Предмет : People Style : Trational Product Type : Galleryзавиткана платно уметност Ова е подготвено за о

Направете ги празниците дополнителни магични со празник за време на пурпурниот вратоврска со еднорог...

Класичниот џемпер на екипажот на Free Assembly добива боксер за модерен изглед Пријатен стил на средна тежина

Вашата малечка ќе ги сака овие момчиња за пливање шорцеви врз основа на класичната телевизиска франшиз�

Нашата рустикална колекција е инстант класика Нашата рустикална мелница за дрво ги користи денешните т

Scroll