Новак
Tru само женски плус големина повлекување на џогер за џогер за вратоврска

Tru само женски плус големина повлекување на џогер за џогер за вратоврска

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.33

Добијте го вашиот жлеб во тотално лесни, тотално удобни џогери за вратоврска. Loveе го сакате прекрасното вклопување и повлекување и ќе одите леснотија. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'11 “, половината : 34”, биста : 41 ”, колкови : 45”. Моделот носи големина 1x. Опуштено вклопување. Влечење на стајлинг; Еластична лента за половината со врзана вратоврска. Меко чувство. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Џогери за вратоврска за жени со плус големина од Tru Self.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Во рамките на графичката колекција има различни слики врамени со убаво декоративно обликување, давајќи

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Класичната земја ја исполнува секојдневната функционалност со овој керамички шеќер чинија...

Чекор во флерт стил со клин Абриа од Бринли Ко Овој клин на микро велур доаѓа во светли бои со двојна лен�

Влезете во духот на Ноќта на вештерките оваа година со разиграни додатоци за вашиот костум, тематска за�

Покажете ги своите верувања и религија со овој приврзок од жолто злато од 14 карат, кој има текстурирана �

Нормалното е здодевно, бидете смели и различни во јакната на Мото Мото со Софија Вергара Одликувајќи се

Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разлик

Чекор во најсечениот чизми со потпетици од Бринли Ко Ова прекрасно подигање со потпетици со потпетици н

Подлогата за сопирачките за замена на акциите Z17, роторот и хардверскиот комплет е буџетската замена на

Еспадрили еднакво лето! Овие клинови покриени со јаже секогаш мора да ги имаат за топлото време Надет Вт

Изберете го вашиот модел за автомобил за сопствени вклопувачки автомобили Панталони заштеда на прилаг�

Scroll