Новак
24in. Мешан бор вештачки венец со јасни LED светла и бобинки

24in. Мешан бор вештачки венец со јасни LED светла и бобинки

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 0.33

Вештачките венци се произведуваат со употреба на синтетички материјали и се добро дизајнирани и конструирани за да бидат животни по изглед. Пристигнување пред-строга со 35 јасни LED светла за без напор да осветлуваат или wallид или врата, овој декоративен венец од 24 “(во обем) прави поканувачки акцент и несомнено ќе го трансформира секој влез во текот на целата сезона на празници. Одлично за сезонски приказ. Пред-строги со 35 чисти LED светла. Материјали, како што е полиестерски материјал или пластика, и се добро дизајнирани и конструирани да бидат живот слични на живот. Управувана батерија. Мерки на венец 24in. Оваа ставка ќе треба да се обликува кога ќе се отстрани од безбедното поле за да му овозможи да ја достигне својата целосна големина. За скоро природно Inc. Користејќи и советувани од натуралистите кои го разбираат светот во живо, скоро природно е во состојба да ги рекреираат најреалните украсни предмети за домови, канцеларии и деловни активности. - За повеќе од 75 години, Скоро Природна АД им обезбедува на потрошувачите на совеста убави алтернативи на природните украси. Препорачано само за употреба во затворен простор. Препорачано само за употреба во затворен простор. Водена од вистинска посветеност на услугата на клиентите, внимание на деталите и природната филозофија, скоро природно се стреми да им донесе на клиентите најубави, уникатни и впечатливи факс растенија и цветни на пазарот. Вашиот вештачки венец ќе изгледа убаво за наредните години; Едноставно избришете ја чистата со мека сува крпа кога е потребно. Осветлете ги омилените сезонски акценти, додека додавате сериозна привлечност од страната со овој вештачки венец, комплетно дизајниран од богата колекција на борови зеленило, внимателно нагласени низ сите со faux pinecones кои изгледаат неверојатно доживотно.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Сите наши уметнички отпечатоци започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4pc автомобил под кат постави за BMW M5 2019 : Дизајнирано прилаг�

Избледена слава облека Ползип поларна руно јакна Руно е екстра кадифен и нуби 2 парчиња џебови пред...

Firestone Firehawk PVS P225 / 60 R16 97 Vover View Fireston на возилото Снег (PVS) е специјално дизајнирана гума со цел да помогне во

Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото слик�

Направено како да го направите тоа.? SMART & TEROICISE оброци инспирирани од вашите паметни методи за готвење...

Пронајдете ги на отворено во удобните и издржливи панталони со кабриолет на Сиера Поинт Нашите најпрод�

Играчка за кадифен во Senario, 7 "Senario плишана играчка Пакувана количина : 2 Пакувана количина : 2 Препорачана �

Елен е фрорен во дрвена околина на оваа рустикална област килим што потсетува на таписерија...

Лесни, ветровити денови повторно се тука, дали сте подготвени? Започнете овде со секојдневниот резервоа

Свирчето Umbro Pro Series е официјален спортски свиреж без грашок, обоен во професионална црна боја Емитувајќи

Pori Jewelers 925 Стерлинг сребрен висок полиран 025 Diamond Cut Rock Link ѓердан 24 "925 DiamondCut Rock ѓердан : ѓердан метал : : 925 С�

Обично, удобно и совршено за облеката во топло време Овој без ракав од без граници е одличен додаток на в

Современ начин да останете топло оваа сезона Јакната исполнета со аспиратор на климатскиот концепт има

Од салата до излегување на денот, оваа лесна активна мета од Рибок е дизајниран со перформанси во умот...

Athertic Works Women's PlSize Active Skort ви го дава најдоброто од двата света Под шорцевите обезбедуваат заштита, што не �

Овој симпатичен сет на Minnie Mouse за вашето бебе или девојче за дете има симпатичен врв со пиперски полите и

Додадете гроздобер елемент во вашиот декор со ова сребрено тркалезно огледало со декоративна рачка Инс

Панталоните за трчање Расел имаат хибриден дизајн кој започнува со тенок вклоп на колковите и случајно

Комплет што е исто толку кул колку што е удобно, тој не може да чека за спиење со овој сон на ајкула поста�

Секоја сезонска турнеја гума дизајнирана да ги меша перформансите, удобноста и ефикасноста на горивото

Тренд предупредување! Панталони панталони се вратија и ја заземаат местото на настанот од невреме...

Scroll