Новак
DesignArt розова и сина афроамериканка жена v платно wallидна уметност

DesignArt розова и сина афроамериканка жена v платно wallидна уметност

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3.00

Оваа прекрасна розова и сина афроамериканка жена V Canvas Art се печати со употреба на највисок квалитет на мастило отпорни на бледнее на платно. Секоја наши печати за платно на ликовно платно е отпечатено на премија за квалитетно памучно платно, користејќи ги најквалитетните квалитетни мастила што нема да избледат со текот на времето. Секое печатење на giclee се протега цврсто во рамките на 1-инчен под-рамка за дрво за отпечатоци од мала големина или под-рамка од дрво од 1,5 инчи за отпечатоци со голема големина, обезбедувајќи се на платното и не се закова. Овој уметнички принт на платно е завиткан од галерија (дизајнот продолжува на страните), давајќи му чувство на вистинска уметничка галерија. Сите наши отпечатоци од платно се внимателно спакувани со пластична заштита, кревко обележување и цврсти кутии за да се обезбеди безбедна испорака. Секое печатење на платно пристигнува подготвени да висат на wallидот, со вклучени комплети за висење .. - Стил : жена од Афроамериканка. - Предмет : Мода, портрет. - Боја : розова, сина. - Ова печатење на платно giclee е завиткано од галерија (дизајнот продолжува на страните) што му дава вистинска уметничка галерија. - Лесно да се закачи премија за квалитетно памучно платно. Достапно во неколку бои на рамки. Пристигнува со упатства и комплет за виси. Направено во Канада.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Се одликува со прицврстено парче закачалка што го прави подготвен да се монтира на вашите wallsидови Висо�

Овде имаме прекрасен, 10 карат жолто злато, NHL Winnipeg Jets мал приврзок што ќе направи совршен подарок за нави�

Овие обетки со името на обрачот од 10к злато во форма на срце, имаат текстуриран обрач за бамбус стил и ел�

Облека со соблекувалната со оваа корисна количка за фудбалски шлем Неговиот трим дизајн го прави елега�

Распоредете го одморот расположи низ вашиот дом со Божиќна декоративна перница на Дејзи...

Подигнете ја вашата колекција за дневна соба со овој кадифен кадифен софа Плишните седишта со перница и

Конечно, нозе да ве однесе од салата до бранч! Нашите женски глуждови од јогалик ќе бидат нов главен дел �

Исклучителен дизајн што носи убавина во вашиот дом и канцеларија, овој жолт медитерански wallиден часовн�

Додадете цветен допир за да го подобрите вашиот дом за дома со едноставно маргаритка 18 "x 18 " Зелена тради

Акцентирајте ги и разубавувајте ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцелари�

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Scroll