Новак
Форд 1. галон компресор за воздух без инфлатор со комплет за додатоци, FCE6016

Форд 1. галон компресор за воздух без инфлатор со комплет за додатоци, FCE6016

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3463.84

Ford? S FCE6016 е компресор од 1,6 галон воздух со лесна тежина, компактен дизајн што ќе ви овозможи да го земете насекаде. Тоа е лесно преносен дизајн, во комбинација со резервоар за воздух од 1,6 галон и максимален притисок од 100 psi го прават идеален избор за брзи DIY проекти и помали работни места низ домот. FCE6016, исто така, спортува мерачи со двојни притисоци и еден спојувач за брзо поврзување за работа без проблеми. Форд 1,6 галон компресор за воздух без воздух FCE6016 лесен, компактен. Без нафта. Вклучува црево за воздух и додатоци. Мерачи на двојни притисоци. 100 Макс Пси. 1,5cfm @ 40psi. 0,7cfm @ 90 psi. Само 22 килограми. 53 децибели. 2 години делови, 1 година гаранција за труд.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Класичен облик на правоаголник им дава на овие очила за сонце од Фостер Грант силен стил за да одговараа

Излезете во вашите нови тексас класични фармерки со права нозе со исечена силуета од време и Тру...

Детали за производот Стилска туника со деколте на Хенли V и удира во должина на колкот, деталите за копче

Овој сет на рамки за слики од 3pk 4x6 е дизајниран за прикажување на слики од вашето куче Секоја рамка е црн�

Одлично за секојдневно носење, џебните маици од garanimals се направени со супер мека мешавина од памук за це

Колекцијата за килими за перформанси за перформанси во главните теми има свежи нови бои кои се во тренд

Растете свој зеленчук со овие семе од домати од Аина Ола градина Тие можат да бидат засадени во градина �

Заштитената марка за трговска марка е регистрирана трговска марка заштитена од Резултатот е широко при

Современите и индустриските стилови се спојуваат за да создадат функционална складирање современа дне

Друг основен основен за додавање на вашата гардероба, немало каросеријата на границите на границите ви

Заштедете уште повеќе со нашиот сет од 4 компатибилни касети со ласерски тонер Овој сет вклучува 4 331 9797 ц

Уметник : Ванеса Биндер Предмет : Апстракт Стил : Модерни и современи Производ Тип : Галерија обвиткано п�

Мозаиците и плочките на GBM се буџетски пријателски, убава опција за додавање акцент и разновидност во ко

Scroll