Новак
Навика козметика нетоксичен лак за нокти, Бардо, 0. Оз

Навика козметика нетоксичен лак за нокти, Бардо, 0. Оз

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.67

Полски за нокти со високи перформанси колку што е чист како што станува! Козметика за навики за козметика е веган, без суровост, без 10-токсин и ги зајакнува ноктите природно со екстракт од миро. Прери е смирувачка, сад-зелена крема. Сенка што предизвикува полиња на лаванда и диви коњи кои работат над пејзаж на тркалачки ридови. Како да користите : Измијте ги рацете пред да нанесете лак за да подготвите нокти. Нанесете една до две тенки палта на навики за козметика полски за чистење на ноктите. Нанесете една до две тенки палта над работ на ноктот за да го запечатите маникир. Конечно, покажете ги вашите прекрасни нокти. Одржливо спакувано со отстранлив бамбус капа, рециклирана пластична внатрешна капа, рециклирана пластична четка и кутии за хартија. Ослободени од толуен, формалдехид, смола од формалдехид, камфор, ТПП, ДБП, изобутил фенокси епоксидна смола, ксилен и парабени. Веган и без суровост, без глутен. Содржи 0,3 fl oz на производ.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Од спалната соба, до дневната соба, па дури и во канцеларијата, ликовната уметност на трговската марка п�

Уметник : Дебора ДонешеОнјубјект : Транспортен стил : Beachy Product Тип : Галерија обвиткано платно уметност О�

Не'рѓосувачки челик кутија со нараквица од не'рѓосувачки челик Фиксна рамка од не'рѓосувачки челик...

Вашето дете ќе ги сака овие запалени светлосни патики од атлетски дела Овој активен дизајн има синтетич

Торбата за санки на Ленка алпак претставува леснотија на пристап и чување, како внатре и надвор...

Пријатно комбо помеѓу кошула и јакна, издолжената количка е совршено слојно парче за фармерки и бела ме�

За обичен изглед на трендот, изберете го слајдот на кросопсег на Crocs Capri Shimmer Ова лизгање се одликува со н�

Гостаците се паметен и елегантен напредок во преносна исхрана Трајни тегли цврсто безбедно за да носат

Без разлика дали станува збор за современ, рустикален, модерен или традиционален декор на стил, ликовна�

Супер кадифен и удобен, овој марокански бушава килим од колекцијата Делукс Шаг е совршен нов додаток на

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4 PC Car Floor Mat Постави за Mazda Protege 2002 : Дизајнирано прилагодено �

Giclee (JeeClay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност

Мешавината за зачинување на пржениот ориз од сонцето додава удар на класичен рецепт за мешање Прецизни�

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Уметник : Мишел Фаберсубјект : Animals Tyle : Modern & Modern и Modernivery Product Тип : Галерија обвиткано платно Арттис Подго

Помек по дизајн Удобно се чувствуваме со добра ткаенина и широка лента за чипка на тантела во целосна по

Голема, плишана и удобна, нашата линија за потписи на кревети за џебови ги има сите! Креветите за џебови �

Зачудувачки класик, овој миабела дијамантски прстен за ангажман убаво ја одразува вашата романса Израб

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна у�

Запознајте ги вашите нови омилени влечки! Направено со DF Freshfeel, овој стил не може да се пофали со непобед�

Дозволете некој да го поздравите во вашиот скромен престој, да знае дека е територија на Каролина Панте�

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

"Додадете боја и удобност во кој било простор во вашата канцеларија или дом со овие украсни естетски инд

Комплетот за стабилизатор на Линк за стабилизатор на суспензијата TRW изгради репутација во автомобилск

Спецификација огледало на правоаголник, повеќеслоен за поголема заштита Разбиено стакло нема да се ис�

Scroll