Новак
Орнаменти на божиќни украси со време на празник, во форма на бело стакло, 3

Орнаменти на божиќни украси со време на празник, во форма на бело стакло, 3

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 388.64

Инспирирајте весел и празничен дух со украси за време на празниците, во форма на бело стакло. Овие елегантни украси имаат сложено и елегантен дизајн со текстурирани површини и крунисани со заоблени врвови на злато украси. Уникатната шема ги одделува овие ситници од остатокот од вашата колекција и го освежи вашиот декор за одмор. Овие украси можат да се користат и со природни и со вештачки новогодишни елки, и со неутрални парови во боја добро со други украси. Беспрекорно изработени, деликатни и подготвени за зачувување, украсите на бело стакло во форма на одмор ќе станат богат дел од вашите годишни украси. Обрати за Божиќни топка во форма на време на одмор, 3 ", сет од 6. Вклучува 6 украси во форма на глобус. Едноставни заоблени врвови на злато украси. Висат на вашето дрво за топол и класичен изглед. Карактеристики на идилична геометриска шема. Доаѓа подготвено за обесено. За виси. За виси. За виси. За виси. За виси. Користете со природни, како и вештачки дрвја. Грижа на производот : Избришете ја чистата со мека крпа. Само за затворено употреба. Боја : Бела. Собрани димензии на производот : 3,00 "x 3,00" x 3,00 ". Материјали за производи : 92% стакло, 3% лента, 5% железо. Модел # IG152524.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Mirtsенски плус лента за екипаж на екипажот со кратки ракави со кратки ракави, форма на шарена маица е клас

Функција : Отстранлива пластична капка подигнување на прибор за прибор за прибор, отпорна на 'рѓа, отпор�

Вие нема да можете да ја засилите вашата возбуда, носејќи го овој официјално лиценциран hasbro, мојот мал п�

Трчајте со доверба Овие шорцеви со атлетски дела имаат вградена лагер за удобност и покриеност...

Кога сонцето сјае и времето е топло, облечете го вашето мало девојче во овие сандали со гладијатор на де�

Погоди ги улиците со доверба во овој тренер за чевли што има слабиот вклопување со доволно простор за дв

Грејач на грејачи на Az Primeglo Convection, гас, пропан, 13,19 k W, преносни, црни грејачи на патоказ за внатрешен двор,

Чувајте удобно додека останувате активни во оваа маица со долг ракав од атлетски дела Оваа машка машка �

Нови стилови, иста голема вредност Свеж изглед што ќе го сакате направен со квалитетот на кој му веруват

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираа

Цврст не'рѓосувачки челик 5мм инспиративна манжетна од розова кутија 5mm2019believeinsomethingblk (увезени материјал

Суштински дел од која било облека, чевлите се најдобриот пријател на девојчето со причина...

Кул Кордурај го врти вашиот изглед со оваа јакна со качулка од без граници Останете со овој тренд слој с�

Кога станува збор за удобно, ниту еден Jeanан не ти го има грбот како овие фармерки на момчето Баги од фарм�

Подготвени да се претставиме без обележја за презентација во различни големини, трговска марка ликовна

Камионот со танкер со Adventure Force Big Rig ја проширува креативноста на вашето дете Комплетирајте со целосна к�

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Класичен стил го направи слатко во чудо нација бебе и деца со кратки ракави за деца со деца Освежена во ш

Потпис од Леви Строс и Ко современи карго шорцеви обезбедува модерен стајлинг на карго и перформанси из

Направено од природен кокос, густа влакна што е природно отпорна на мувла и мувла Coir е обновлив извор ко�

Wrangler Regular Fit5 Pocket Styling Stretch Denimtapered нога Отворајќи го редовниот Jeanан на машката Wrangler со стрии...

Забелешка : Овој производ е дел од колекцијата MKF од Миа К и нема поврзаност со Миа Фароу направена од вис

Панталони Saver Custom Fit 4 PC Car Floor Mat Постави за Ford Foc: Дизајнирано прилагодете ги сложените контури и површини

После 12 години, Мајкл Томсет донел одлука да продолжи со целосна кариера создавајќи своја работа.Уметни

Bfgoodrich Radial T / A Performance AllSeason Tire Tire North America прва радијална гума со скоро 40 години тркачко наследство Радијал�

Попрска на боја, секси и пресечен и го имате вашиот нов омилен костим за капење Едно парче костим за капе

Обграден со пробиотици за здраво варење, оваа поголема кибли има омега масни киселини од масло од лосос

Премиум растителна храна Враќање во корените Органска растителна храна Премиум Едиблс мешавината е сп�

Вашето мало девојче ќе сака да спие и да лежи наоколу во овој супер мек и удобен памучен плетен сет во ко�

Scroll