Новак
Regsmith геометриски килим во областа од средниот век

Regsmith геометриски килим во областа од средниот век

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 752.00

Нашите килими се машински изработени и завршени рачно, ви даваат автентичен изглед на рачно изработен килим, но по дел од трошоците. Препорачуваат редовно празнење; тресете или забележете чисто по потреба. Завршете го вашиот проект за домашни декории со нов килим што ќе го има вашиот следен гостин! Премиум материјал : Ултра висока дефиниција Дигитално печатен дизајн, со луксузно мека завршница на купот. Без разлика дали вашиот стил е современ, традиционален, излитена шик, модерен, глам или преоден век, ние ги дизајнираме нашите килими во областа со сите мотиви за домашни декор. Во килимот Смит, ние се гордееме со обезбедување на килими за одржлива област на животната средина со употреба на миленичиња влакна во изградбата на нашите производи. За тешко да се отстранат дамките, се препорачува професионално чистење на килим. Одржување на лесна нега - Лесно за чистење, килим што не пролева. Со користење на рециклирани материјали, ние сме во состојба да понудиме прифатливи килими со убави дизајни. Разновидност на големини -Семејството Пирамида килим се нуди во следниве големини за вклопување во која било просторија : 2 'x 6', 3 'x 5', 5 'x 7', 5'6 "x 5'6" круг, круг, круг, круг, круг, круг, 5'6 "x 5'6" 5'6 "x 8'6", 7'6 "x 9'6". Со помош на нашите квалификувани занаетчии, рабовите се завршени со рака, додавајќи убав рачно изработен допир на килимот на оваа област. Поради трајните материјали што се користат во процесот на градење, овој килим нема да има пролевање и е идеален за области со сообраќај со високи нозе. Килимот на пирамидата на розовата 5 'x 7' е машина зафатен со 100% најлон во Индија. Дизајн и стил - килими со килими се надополнуваат совршено со современи, преодни, модерни, боемски, средината на век, фарма и излитени шик стилови на декор.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Слатките соништа се на пат кога се лизгате во сетот на пижами на Комо Блу Толку едноставна, но сепак толк

Тоа се обетки со обрач со два тони со пресврт Овој сет со два парови на обетки од Hoop од Brilliance Fine накит има

Колекцијата Оникс е зашеметувачка, мермерна реплика, серија од порцелански плочки со голем формат...

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Овој килим е одличен за кујна, кревет и бања IDG City Skyline Париз килим, 22,5 "x 37" : Прекрасната уметност од Марко

Поддршката ќе се олабави за да му помогне на килимот да лежи рамно Она што ја прави оваа колекција толку

Халмарк испрати желби за среќен ден на мајката со модерна картичка за Денот на мајката Покриената има а�

Инспиративното списание за тврд портокал U е сигурно да ги крене вашите духови Ова е луксузен прилог на �

Кралски свежи свински стомаци 32 мл исечи Брендот Royal Foods се препознава низ целиот југоисток како водечк�

Чувајте топло во стил оваа зима со голема женска кутија јорган со ватенка, тешки макси максимален палто.

Candyshell® Grip Magsafe® е следната генерација на нашата класична тенок, pocketебпријателски телефонски случај за з

Работи добро со други производи на Клара Кларк, како што се чаршафи за постелнини, капаци на дуети, перни

Прекрасна изјава за вера, овој ѓердан од приврзок за распнување на Флеур де Лис е направен од 14 жолто зла

Изразувајте ја својата loveубов со овој прстен за ангажман на дијаманти во Миабела, прекрасно парче кое з�

Создадете интимен агол во вашиот двор со овој шармантен сет за разговор Направени од плетенка со највис

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Дизајнерската куќа култивирана мермерна суета со 4инчен бекплоштад му дава на вашата бања стилски, разн

Шорцевите и нараквиците за потписи на Мики се тука за да ви помогнат да го кажете времето Печатениот час

Кукла за вода во вода, поддржува партнерство со добротворни цели : вода, вода исполнета бебешка кукла, жи

Гаранција за враќање на парите! Ако сте незадоволни од кој било производ на IXIR, ние ќе ви добиеме замена �

Давањето никогаш не било толку забавно отколку со корисна црвена боја на Санта вреќа од Северниот пол...

Scroll