Новак
Стил ПП - спреј за бибер со прстен на клуч на футрола од кожа - сина

Стил ПП - спреј за бибер со прстен на клуч на футрола од кожа - сина

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 159.20

Чувајте го вашиот спреј за пиперка на вистинското место во вистинско време доаѓа со футрола на кожа со клучен прстен прикачен максимална јачина 4 во 1 формула со UV означување на бојата за дистрибуција на десната технологија калибрира дистрибуција и празни цени за поддршка на оптимални опсези на спреј за одбранбена ефикасност кои одржуваат максимум Потенцијата во текот на зоната на спреј направен во САД. Запира напаѓачи брзо! Едноставна и лесна за употреба на ефективна и безбедна формула за гас од пиперка полиција тестирана и одобрена докажана ефективна кај лица под дејство на алкохол и лекови пиперка, плус омодувајќи еден или повеќе напаѓачи до 30 минути. Ефектите се непосредни : тешка чувство на горење кај очите ќе се појави со огромни солзи кашлање и тешкотии при дишењето. Очите се затвораат неволно, носот тече и влажни убоди на кожата. Еден истрел до лицето предизвикува моментална паника и физичка агонија. Кога се користи, овој производ има моќен спреј што ќе се испушти на опсег од 8-10 стапки. Pepper Plus содржи олеорезин капсикум мора да биде 18+ за купување на овој производ може да се испорачува само во долните 48 држави, без исклучок на Масачусетс. Ако живеете надвор од Соединетите Држави, ќе испорачаме, но на ваш сопствен ризик - спреј за бибер може да биде одземен во обичаите. Ние нема да бидеме одговорни за предмети што се запленети ** Под никакви околности нема да го испратиме овој производ до спреј за пиперка од Канада 0,5 унца. Направено во САД. Само бродови за намалување на 48 држави - со исклучок на Ма. 18+ години или постари. Содржи капсикум на олеорезин.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Без разлика дали станува збор за современ, рустикален, модерен или традиционален декор на стил, ликовна�

Класичен кабелски плетен џемпер добива надградба благодарение на лажичката Сето тоа започнува со асим�

Нашата сандала на нарциса е елегантна и модерна Со ленти за крстосници и каиш на глуждот, овој стил ќе об

Овој стол за акцент е многу лесен и компактен, погоден за различни места Можете да го ставите ова столче

Полуметална подлога за сопирачки сопирачки и комплет за ротори е безболно, економско решение за истрош�

Оваа облека за спиење од 2 парчиња од Wonder Nation ќе биде прекрасен додаток на нејзината гардероба за спиење!

Брендот „Халмарк“ е широко признат како најдобар за честитки, обвивка за подароци и многу повеќе...

Наизменичните нијанси формираат блокови и кругови за да се направи блескав дизајн за овој килим со совр

Нашата врамена графичка колекција има различни слики, врамени со убаво украсно обликување, давајќи му н

Нејзината рана loveубов да се изрази со својата уметност резултираше во работа повеќе од 25 години како гр�

Scroll