Новак
Искрено бебешка облека Дете момче или девојче Пол неутрален органски памук за Ноќта на вештерките

Искрено бебешка облека Дете момче или девојче Пол неутрален органски памук за Ноќта на вештерките

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 243.04

100% органски памучни мали пижами. Од суштинско значење за сите мали деца, чесна облека за бебиња со долги ракави, пижами со прицврстување, ќе го задржат вашето малечко удобно и пријатно цела ноќ. Нашиот сет за пижами со долги ракави е направен од машина за перење, супер мек 100% овластен органски памук и има деколте за вратот на екипажот за лесно менување и облекување. Удобната еластична лента за половината, облогата на ребрата и вклопувањето ќе го задржи вашиот тота ох-толку смешен. Достапни во симпатични отпечатоци и бои, овие ПЈ се направени за играње, спиење и сè што е помеѓу. Оваа долга ракав со 2 парчиња за спиење сет за мали деца е совршен во текот на целата година. Вашето мало девојче или мало момче е сигурно да изгледа симпатично, удобно и пријатно! 6 Y Design Boyunted House Design Design Долги ракави, пижама, направена од мек 100% овластен органски памук. Вклучува врв на пижама со долги ракави и панталони за пижами што одговараат. Се одликува со деколте за вратот на екипажот за лесно менување и облекување. Еластична лента за половината, облогата на ребрата и сноп, ги одржуваат децата удобни и пријатни. Родова неутрална облека за девојчиња или облека за момче. Машината што ја миеше родовата неутрална облека за мали деца. Достапно во големини 2 T, 3 T, 4 T, 5 T, 6 Y и 7 Y.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во разни големини на трговскат�

Влезете во див нов дизајн со овој подигнување со потпетици од Brinley Co Овој подигнување на микрокалф се од�

Главната дополнителна цврста поддршка за страничните списачи за спиење обезбедува дополнителна цврст�

Овој простран врв од време и TRU е направен од мека термичка ткаенина и има издолжена, заоблена полите...

Нашиот персонализиран банер за роденден на Диви Кратс е сигурен дека ќе додаде забава за специјалниот д

✿ На мојата сакана внука картичка и подарок за накит од бисер Овој деликатен ѓердан од внука го каракте�

Подготвени да се претставиме без обележја за презентација во разни големини на трговска марка ликовна �

Едноставноста во најдобар случај Џемперот на вратот на Scoop е толку лесен, без напор стил кој се чувствув�

Овој сет на обетки од 2 пар комбинира стилски овален ребрест обрач и 6мм поставени кубни цирконија Созда�

Искористете го овој удобен лажички вратот од без граници за обичен изглед кога сте во движење Дизајнот �

Спијте и дневна во перница блаженство со овие женски панталони од пижами од тајни богатства Тие се изра�

Scroll