Новак
Иберија иб Jackек Мекерел во сос од домати Оз

Иберија иб Jackек Мекерел во сос од домати Оз

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3.33

Иберија Jackек Мекерел е висококвалитетен, одржливо извори на конзервирана морска храна, кој нуди и одличен вкус и нутриционистички придобивки. Скуша што се користи во овој производ е богата со омега-3 масни киселини, што може да помогне во поддршката на здравјето на срцето и мозокот, додека затемнетиот и малку сладок сос од домати додава вкусен вкус. Оваа конзервирана скуша е добар извор на протеини и е малку во јаглени хидрати, што го прави одличен избор за оние кои следат диета со малку јаглерод или високо протеини. Без разлика дали уживаат самостојно или се користи како состојка во најразлични рецепти, од салати и сендвичи до садови за тестенини и тепсија, Иберија Jackек Мекерел е разноврсна и удобна опција што може да ги задоволи вашите желби за вкусна и здрава морска храна. Иберија Jackек Мекерел во сос од домати е вкусна и удобна опција за конзервирана морска храна која може да се користи во најразлични јадења . скушата што се користи во овој производ е одржливо извори и богата со омега-3 масни киселини, кои можат да имаат бројни здравствени придобивки. Сосот од домати додава опиен и малку сладок вкус што го надополнува природното богатство на скуша. Овој производ е добар извор на протеини и е малку во јаглени хидрати, што го прави одлична опција за оние што следат по малку јаглерод или високо- Исхрана на протеини . Иберија Jackек Мекерел во сос од домати е лесен за подготовка и може да се ужива самостојно или да се користи како разноврсна состојка во најразлични рецепти, од сендвичи и салати до садови за тестенини и тепсија.

Главните карактеристики

Избор на клиент

"Донеси забавно вибрации во вашиот дом со едноставно маргаритка 26 " x 26 "брусница гео лудост акцент перни�

Водоотпорен Дигиталните слики со висок квалитет се создаваат директно во сјајно алуминиумски панел, п

"Додадете боја и удобност во кој било простор во вашата канцеларија или дома со овие украсни естетски пе

Чевлите за сопирачките на Bosch Drum изградија репутација во автомобилската индустрија за квалитет и занае�

Вестлејк СТ100 е сезона за автопатска терен гума направена само за употреба на приколка ST100 има двојни че�

Овој производ е симнат од полиците Овој производ е симнат од полиците Овој производ е симнат од полицит�

Кошмарот на Дизни Тим Бартон пред Божиќ е маѓепсан од вас Букет, се појави 3Д картичка, 10,25 "x 7,5", по 1...

Ние нудиме изобилство на уметнички теми кои се движат од фасцинантни апстракти до прекрасни пејзажи.Ум�

Истакнати бои : Бела, Тан, Група Светска уметничка група е водечки уметнички издавач кој се наоѓа во Ричм

Гледајте ја играта на Големиот Кентаки Вајлдс додека останувате дополнително пријатно во овие подготв�

Едноставен, но убав избор, овој прекрасен миабела дијамантски контура полувенчаница за венчавки е одли�

Лесен слој кога има студ во воздухот или дел од вашиот целосен изглед, изборот е ваш со елек од џемпер од

Без разлика дали одат на училиште, играат датуми или едноставно дружење со Мама, оваа облека за играње н�

Материјал : 67% органски памук / 33% полиестер Грижа : Машината за перење Земја на потекло : Увезен ФИТ : Опуш�

Акцентирајте ги и разубавувајте ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцелари�

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Симплистичките, но привлечни килими од Флоријанската колекција без напор служат како примерна претста�

Трио на привлечни обрасци и дизајни Овие дела ќе додадат уникатно чувство за стил во секоја просторија �

Scroll