Новак
Современи моменти од панталони за момче Гербер

Современи моменти од панталони за момче Гербер

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 237.44

Современите моменти од Гербер носи современ стил и целодневна удобност во гардеробата на вашето малечко. Секоја ставка е направена со мек памук, нежна и удобна ткаенина која е совршена за новороденчиња, бебиња и мали деца. Имавме свои најважни работи самостојно сертифицирани со Стандард 100 од ОЕКО-Текс за да не мора да се грижите за штетните материи во облеката на вашето бебе. Оваа пантолона беше дизајнирана со карактеристики што го одржуваат вашиот живот лесен. Пронајдете совршена облека за момче, облека за девојчиња и унисекс облека за бебиња за малите најблиски во вашиот живот. Willе ги обожавате современите отпечатоци и обрасци, а вашето малечко ќе го сака мекото, удобно чувство на нашите ткаени ткаенини. Оваа ставка е лесна, бидејќи машината може да се мие и машината што може да се суши за ваша погодност. Дајте му на ова бебе панто како внимателен и практичен подарок за туш за бебиња. Овој пакет вклучува еден пар сиви пантолони за бебиња. Стандард 100 од ОЕКО-Текс #17.HET.25077. Hohenstein htti www.oeko- /Standard100 Современи моменти од панталони за бебешки момчиња, (новороденче- 12 месеци). Вклучува еден пар панталони за бебиња. Се одликува со прекрасна, мека ткаенина што е нежна на кожата на вашето малечко. Совршено да се меша и да се совпадне со нашите координативни тела за обложување, капачиња за бебиња и бебиња. Цврста сива Хедер. Се одликува со нежна еластична лента за половината за лесна вклучена/исклучена и целодневна удобност. Број на сертификација OEKO-Tex : Стандард 100 од OEKO-TEX#17.HET.25077 HOHENSTEIN HTTI www.oeko- /Standard100. Машинско миење / сушење суво.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Атлетски работи машки боксерски брифи 90% полиестер, 10% спандекс Мека микровлакна од половината Влаганос

Оваа исклучителна уметност на платно на фармата куќа носи убавина во вашиот дом и канцеларија Оваа wallид

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини трговска марка ликовна уметнос�

Системот за прашка на канџи е широко познат по тоа што има најдобра подлога што не се лизга, вклучена во �

Облечете го вашиот изглед со овој приврзок од 14 килограми злато природен аметист Овој Purple Ametthyst Erc ѓерда�

Бебе има многу карактер во моето дете на моето дете на новороденото бебе од 1 парчиња Нашата пријатна, ме

Подготвени за вашиот следен трофејски улов со најновата опрема за риболов? Завршете го вашиот арсенал с

Наменето за удобност, издржливост и леснотија на облекување, Училишните предни панталони за момчиња од

Модените Делукс Дормати имаат живописен шарен дизајн на површината на полиестер Образено на рециклира�

Печатење на giclee под акрилик во златна украсна рамка Giclee (JeeClay) е напреден процес на печатење за создавање

Следната Хималаја е карактеристика спакуван планински велосипед што ќе ви овозможи да се прошетате над

Raider RushВозрасна MXBLK / G лесна градба на школка со фиберглас со аеродинамична надворешна обвивка дизајн на

Извидникот од Бела Вита е безвременски лопар со класичен стил на чевли со брод Овој чевел ќе направи сек

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметнос

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Овој Trends International Sports Illustrated : издание за капење Емили Дидонато 21 wallиден постер е дизајниран со високо ква

PETS First ја доби својата репутација во обезбедувањето на секој сопственик на миленичиња со премиум лиценц

Ова „смело усни“ врамени печати за сликање е врвен квалитет на Giclee на архивата хартија со висока резол�

Официјално лиценцираната безбедносна мечка на Бебе Фанатик е изработена од мека четкана кадиф со свиле

Фармерките за подигање на мажите на Georgeорџ се неопходни гардероба Овие разноврсни фармерки се конструи

Резултат! Ниту една лента за граници не е тотална победа за вашата гардероба Поставете ги или облечете г

Сестра е некој со кој се смеете и го сакате со сето свое срце Зачувајте ги вашите специјални моменти со о

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Scroll