Новак
Sofia Farmsенски женски Мелиса Високиот пораст Супер Флеј се повлекува на фармерките

Sofia Farmsенски женски Мелиса Високиот пораст Супер Флеј се повлекува на фармерките

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3.33

Дизајн на лесна облека, без гужва. Овие мелиса супер високи фармерки од фармерките на Софија имаат без напор, лесен стил на влечење во тексас на истегнување со широк лента за половината за дополнителна удобност. О, и класичната силуета на пламен е супер симпатична. Исклучиво на. Para nuestra comunidad de habla Hispana : un diseño fácil de usar y sin omplicaciones. Лос Jeansинс де Тиро Супалто Мелиса де Софија фармерки tienen un estilo fácil de poner, cómodo y relajado, en mezclilla alástica con una pretina anca para más comodidad. Адемис, ¡Ла Клисика Силуета Акампанада Ест Линдисима! Ексклузивен en. Материјал : 71% памук/24% полиестер/4% вискоза/1% спандекс/71% алгодон; 24% полиестер; 4% вискоза; 1% LICRA. Грижа : Машината за перење/лавар. Земја на потекло : Увезен/Artículo увоздо. Големина : Моделот е 5’9 ”и носи големина 4/la Modelo Mide 5’9” y viste una talla 4. одговара : тенок преку половината и бутовите; Flare Leg/Corte Entallado a la altura de la cintura y los muslos; Корте де Пјерна Акампанадо. Rise and Inseam : Супер високи; 33 ”inseam/tiro superalto; 33 ”де Ларго де претприемач. Затворање : Повлечен стил со еластична половината за дополнителна удобност/estilo fácil de poner con cintura elástica para más comodidad. Ockебови : Нефункционални предни џебови, 1 џеб за монети, 2 џебови за грб држат најважни работи/bolsillos delanteros Нема Фунционали, Ун Болсило Пекичо, 2 Болсилос Постериорс пара есенцијален. Карактеристики : Dester Denim/Mezclilla Elástica. Зошто ќе го сакате : Толку разноврсна, толку лесна за носење - испратете го вашиот нов омилен Jeanанс. Superенски супер високи фармерки за цртање од фармерки од Софија од Софија Вергара. Софија фармерки од Софија Вергара. Има нешто во врска со културната мешавина, сексуалноста и енергијата на овие облеки што ве тера да се чувствувате сигурни - да облечете нешто што апсолутно го сакате.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Функција : Отстранлива пластична капка подигнување на прибор за прибор за прибор, отпорна на 'рѓа, отпор�

Забелешка : Овој производ е дел од колекцијата MKF од Миа К и нема поврзаност со Миа Фароу направена од вис

Одликувајќи се со сметка во форма на ковчег за максимална акција за стрелање и страничен блиц со минима�

Попрска на боја, секси и пресечен и го имате вашиот нов омилен костим за капење Едно парче костим за капе

Чувајте удобно додека останувате активни во оваа маица со долг ракав од атлетски дела...

Нашата рустикална колекција е инстант класика Нашата рустикална мелница за дрво ги користи денешните т

Работете, играјте и соочете се со денот удобно со потпис од Levi Strauss & Co ™ Women'sенски модерни слаби фармерки

Премиум растителна храна Враќање во корените Органска растителна храна Премиум Едиблс мешавината е сп�

Копче за кратки ракави за кратки ракави на Пери Елис со зашилена јака, редовно вклопување, обична измисл

Bfgoodrich Radial T / A Performance AllSeason Tire Tire North America прва радијална гума со скоро 40 години тркачко наследство...

Потекло : Виетнам Слајдот ви овозможува дополнителна забава за вас Дизајн на куќи и прозорец Во кој се п

Кога станува збор за удобно, ниту еден Jeanан не ти го има грбот како овие фармерки на момчето Баги од фарм�

Scroll