Новак
Ournourneyе женски женски луу удобност влога широка ширина околу пети со ниски блок потпетици

Ournourneyе женски женски луу удобност влога широка ширина околу пети со ниски блок потпетици

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 630.08

Бесплатна пета што можете да ја фрлите со практично сè, пумпата со широка ширина на Луу од колекцијата на ourурни. Нивната луксузна веганска кожа, покриената блок потпетица и тркалезната пети создаваат совршена комбинација на елегантен, но обичен изглед што можете да го носите насекаде. Усогласената влошка, ниската потпетица и обликот на тркалезни пети сигурно ќе ги остават нозете да се чувствуваат удобни во текот на денот. Висина на пета : 2-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : 1/2-инчен. Ширина на чевли : Широк. Тип на затворање : Лизгање. Стил на пети : круг. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Удобност. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . Обични. Облечи.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Опфатените копчиња прават целосен круг да се врати со Maelie од Brinley Co Овој засочен пети муле се одликува со

Барате стилски и шик пар пумпи? Проверете ги пумпите Reignn By Collection Collection Овие прекрасни пумпи имаат дизајн

Нашите потпетици Окена од колекцијата на ournournee ќе ги имаат вашите нозе да се чувствуваат поудобно од ко�

Дизајниран како класик со женски VThroat Topline, портретот од Easy Street ви нуди карактеристичен парфера детали с�

Упатство за совршена рамнотежа помеѓу удобноста и стилот со колекцијата ournouree Ekko Flat Оваа прекрасна лизг

Флорал Jayеја, дополнителна широка ширина на ширина, е елегантна и безвременска пумпа за фустани...

Работи мала, нарачајте ја целата големина нагоре Додадете малку од 4 инчи сексуалноста на небото висока

Колекцијата на ournouree Марси Лофер прави прекрасен додаток на вашата колекција на обувки Овој стан за пуш�

Поставете ја вашата секојдневна рутина со колекцијата Kinsley By Journee Оваа класична патика е изречена со гор

Додадете пумпи инспирирани од гроздобер во вашиот стил оваа сезона во Твид Мери Janeејн Пумпс од колекциј

Облечете се да импресионирате со Мери Janeејн Пумпс од колекцијата на ourурни Овие класични чевли имаат пр�

Овој полиран стан на Лофер е детален со нашиот потпис од 4мм Тру удобна пена ™ Интол и широка ширина на н�

Овој полиран стан на Лофер е детален со нашиот потпис од 4мм Тру удобна пена ™ Интол и широка ширина на н�

Смело земете го денот во овие Мери Janeејн Кариса е стан зашилен пети изработен со печатени ткаенини на вр

Добијте јамки на благодарност од гледачите секогаш кога се стилизирате со колекцијата ournournee, лана заши�

Поставете ја вашата секојдневна рутина со колекцијата Kinsley By Journee Оваа класична патика е изречена со гор

Покажете го вашиот гламурозен стил со овие шик сјајни високи потпетици од Brinley Co Овој пар потпетици имаа

DEN 640.00

Покажете ги гроздоберните инспирирани пумпи за лопари од Brinley Co Овие разноврсни потпетици имаат врвни к

До колекцијата „Модна игра“ со колекцијата Мелора од Journee Оваа умен потпетица со пети се одликува со бо

Облечете се за оваа пригода со вечерни чевли од колекцијата на списанија Овие пумпи на Орсеј ги истакну�

Elle By Easy Street ќе ве натера да изгледате софистицирано во текот на денот Оваа мултитекстурирана пумпа за пр

Колекцијата Tammala By Journee може да биде совршено станови Детали за квадратни пети и лак на вамп додаваат сам

Ставете го најдоброто стапало напред во колекцијата на Benntly Loafer By Journee Изреките на топлината и акцентот �

Scroll