Новак
Регулатор на прозорецот за напојување Altus Automotive Power For - Патнички автомобил Субару предниот лево

Регулатор на прозорецот за напојување Altus Automotive Power For - Патнички автомобил Субару предниот лево

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 0.33

Регулаторот на прозорецот Altus Automotive Power For Subaru Legacy 2009-2005, Outback 2009-2005 Предниот лев (без мотор за лифт на прозорецот) Регулаторите и моторите на Altus Altus Altus Altus се произведуваат со врвни делови за квалитет и засилен дизајн на OE за подобрување на доверливоста и издржливоста. Одликувајќи се со OE Plug & Play Wiring Harness (не е потребно спојување). Премиум кабелската обвивка ја елиминира компресијата на кабелот (без стискање). Технологијата за само-подмачкување обезбедува потивка операција и го намалува триењето и абразијата за да го продолжи животот на моторот. Краевите на кабелот со челик, се спротивставуваат на влечењето на влечење. Анти-пинч мотор (каде првично дизајниран од ОЕМ) го намалува ризикот за патниците. Ограничена гаранција за живот . предно лево.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Специфичен производ на производот : Power Features : Со пакет Motor Custom : No Vehicle Тип на тело : Sedan Fit : Direct Fit Fitment Type : Dire

Bando Acportory Drive Belt изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и занаетчиство Ние произве�

Овие прилагодени задни 2 клипови со клипки со загради за закачалки и комплетни комплети за хардвер се ди

Со дихтунзи на Виктор Рајнц, можете да бидете сигурни дека добивате решенија за запечатување кои даваат

Тип на специфични производи на производи : Директна замена Продадена Продажба : Продадена индивидуално,

100% сосема нови и никогаш не се користат Го одржува ладилникот за внатрешни работи на автомобилот во тек�

Регулаторот за вбризгување на гориво со оригиналната опрема Acdelco GM е механички вентил кој го контролира

SKF автоматскиот заптивка на вратилото на излезот на вратилото на SKF изгради репутација во автомобилскат

Специфичен производ на производот : Power Features : Со пакет на мотоцикции : Nofit : Direct Fit Fitment Type : Directementoe Број на �

Специфит на производи : Директна фиксација Продадена : Продадена индивидуално Ноти : Тип на пин; Со 2пост�

Специфит на производи : Директен Fit Quantity Продадено : Продадено индивидуално, во врска со блокирање / фини�

Директна замена на вентилот за вентил на пареатаовој пареа канистер вентил соленоид се вклопува и изве�

4 V со склоп на ролери за лице надолу Бројот на делот OEM што оваа ставка го заменува е дел број RG50198000...

Пумпа за вода на моторот GMB со вентилатор спојка изгради репутација во автомобилската индустрија за ква

Комплетен комплет за паѓање вклучува сè што ви треба за да ја завршите работата правилно Вклучува резер

Contitech OE квалитетни серпентини ремени се користат за единици за возење додатоци единиците што се монтир�

Производите на Вокер започнаа со снабдување на потребите на системот за гориво на автомобилската индус

Agility Auto Parts нуди целосна линија на автомобилски кондензатори кои опфаќаат над 95% од сите апликации за воз

Scroll