Новак
Стерлинг сребрен розов обложен пресврт прстен

Стерлинг сребрен розов обложен пресврт прстен

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 454.72

Овој убав, уникатен, изопачен прстен е совршен за редење со вашите други омилени. Изработено е од сребро од сребро со позлажување на родиум. Овој прекрасен прстен од 2,25мм ќе биде вашиот омилен додаток за наредните години. Достапно во целосна големина 7. Изразете се на уникатен и забавен начин со новата колекција на стабилни изрази. Изберете од стотици прстени што можете да ги измешате, да одговарате и да се ставате заедно, овозможувајќи ви да го вклучите вашиот стил во еден момент. Стабилните изрази нудат накит што е направен од сребро, шарено емајлиран, 14 карат злато-позлатени, украсени со зачудувачки дијаманти и/или скапоцени камења и многу повеќе. Можностите се бесконечни со овој неверојатен асортиман на накит за легање. Комплиментарна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци. Земја на потеклото : Тајланд стабилни изрази Стерлинг сребрен розов обложен пресврт : розово злато позлатено и полирано завршено во стерлинг Silvertwisted Design Stackable Expressions Brandawable во повеќе големини.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Подготвени за добар ноќен сон? Овој женски кошмар пред Божиќно спиење е направен за да легнете пред спие

Среќен Марди Грас! Laissez Les Bons Temps Rouler! Бидете сигурни дека ја имате оваа рака насликана од 19 "Fleurdelis ѓердан о

Нашата рустикална колекција е инстант класика Нашата рустикална мелница за дрво ги користи денешните т

Надворешноста Со секој чекор, овие бебешки чизми од првите чекори со зачекорување на камења имаат облог

Уметник : Руперт Бани Предмет : People Style : Trational Product Type : Galleryзавиткана платно уметност Ова е подготвено за о

Во моментов живее и работи во Вермонт, Лора продолжува да биде инспирирана од убавиот свет околу неа...

Ove Decors бесконечни 50 7 / 8 во сетот на вратата за туширање со шарки на Тампа, кој има фиксен систем за шарки н

Со асортиман на големини и стилови, како што се врамени, изменети врамени, панел, алуминиум, дрво платно �

Jordan Manufacturing 19" x 19" Telfair Midnight Multicolor Paisley Square Tufted Outdoor Wicker Seat Cushion with Rounded Back Corners (2 Pack) Set of 2 outdoor wicker seat cushions, each me

Уметник : Ален Jimmersonsubject : Пејзажапелатива : Модерни и современи Производски тип : Галеријаобвиткано плат

Овие удобни врвови помагаат да се одржат живи традиции на различните режими и целта за заштеда на човеш�

Овие маици со кратки ракави Terra & Sky доаѓаат во удобен двопакет и лесно заработуваат место на ротацијата..

Сребрени фармерки копродукции Елисе Среден пораст на слаби фармерки на земјоделски култури Опуштена в

Уметник : Marion Roseubject : Animals Tyle : Modern & Modern and Contectional Product Тип : Галерија обвиткано платно Арттис подготвено за

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена giclee текстурирана wallидна уме�

Целосно сонце Заштитете од мраз Водата доследно сè додека не се воспостави растение Откако ќе се воспос

Scroll