Новак
Стерлинг сребрен сафир и дијамантски апстрактен цвет прстен

Стерлинг сребрен сафир и дијамантски апстрактен цвет прстен

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 992.00

Додадете летен блуз во вашиот ансамбл со овој прекрасен апстрактна гладијаторски цветен прстен. Природните сини сафири создаваат модерно цветно ремек -дело, бидејќи создадените бели сафири се расфрлани низ дизајнот на среброто на Abstarct, за да додадат дополнителна искра и боја. Тоа е совршен начин да се соберат модерна уметност и убавина на природата во едно парче накит што може да додаде талент и оригиналност на секој изглед. Овој прстен е дизајниран од SL колекција со порака. Со создавање накит што е прекрасен внатре и надвор, пораката на SL Collection се открива преку скриен кафеав дијамант (0,02 CT) поставен во тресењето на овој приврзок за да ги зајакне жените да ја откријат својата внатрешна сила, моќ и убавина. Овој прстен има затворена под-галерија за удобност со поставка со два тони, истакнувајќи го логото на SL Collection SL во 18 K цврсто жолто злато. „Заедно можеме да го инспирираме светот да го цениме дијамантот во себе“. - С.Л. SL колекција Стерлинг Сребрен сафир и дијамантски апстрактен цвет прстен.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Лесни работи "Bind " е дизајнирано да биде екстремно лесен и ќе одговори на практично секоја површина со на

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Худи на гравитацијата на Рибок е совршена за тренингот или да легнува дома Разновидна, мека и удобна, ов�

Асортиманот на мушка на братучедот се идеални за вашите креации за накит Секоја кутија за перници има е�

Детали : Креветот за дрвена платформа со обложен табла и подножјето работи добро со кој било стил на дом�

Стилски и разноврсен, ова парче клуб Беверли Хилс комбинира топлина, удобност и стил Мека и дишечка ткае

Идеално за оние јасни и ладни денови, чизмите за лакови на „Wonder Nation“ се сигурни дека ќе бидат нејзино но

Со неделни изданија, покривајќи ја секоја тема и секој опсег на цени, произведуваме над 4...

Тема : Архитектура со квалитетна слика за да се обеси уметничкиот ид Стив Ајнсворт „Порта до Сан Хозе де

Совршен избор за вечер надвор, овој зачудувачки затегнување создаден коктел со коктел на сафир и дијама

Направете посебна пригода уште позначајна со прстен од пет камен Одликувајќи се со три длабоки црвени с

Бакнете ладни нозе збогум во мук luks® faux sherpa балерина влечки Мекото, обложување на крпа од терито, ги прег

Од обука до ден на игра, овие кошаркарски шорцеви се задолжителни за неговиот плакар Мекиот полиестер и

Колачињата од јагода од пикник се вкусен крем опкружен на врвот до дното со две колачиња од нафора од ја�

Scroll