Новак
Филтрет од 20x20x1, Merv 12, Напредно намалување на алергенот HVAC Филтер за воздух, фаќа алергени, бактерии, вируси, MPR, филтри

Филтрет од 20x20x1, Merv 12, Напредно намалување на алергенот HVAC Филтер за воздух, фаќа алергени, бактерии,

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 0.33

Привлекува и фаќа микроскопски честички како што се чад, остатоци од кашлица и кивање, бактерии и вируси-и големи честички, вклучително и ЛИНТ, прашина во домаќинството и полен. Едноставно користете ја апликацијата за да го скенирате бар -кодот на пакувањето на вашиот филтер, а потоа изберете 30, 60 или 90 дена за одбројувањето на вашата замена. Со проактивно фаќање прашина, бактерии, вируси и алергени, овие филтри за високи перформанси помагаат во подобрување на квалитетот на воздухот на вашиот дом. Создадете промена на одбројувањето во апликацијата Filtrete Smart. Дизајнирано со ексклузивна технологија за филтрирање 3-во-1 од 3М до стапици на несакани честички на воздухот, додека остава почит проток на воздух низ.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди Ние печатиме со висококвалитетни маст�

Нашиот столче за потпишување на бар дава смела изјава во Рич Смарагд Зелен кадифе Елегантната силуета с

Обично освежување Ажурирајте го вашиот изглед со исмејувачкиот врат на вратот на бесплатниот склоп Изр

Додадете малку луксуз на класичниот изглед на Capri со Lee® Ultra Lux опуштено вклопување во залепена култура...

Изработено во сребро со сребро со 10 K жолто злато, овој прстен покажува пресечен круша од 9х6мм, создаден �

Оваа средна тежина е најпродавано предиво во Америка повеќе од седумдесет години! Совршени за сите прое

Толку разноврсна и многу забавна Вашиот нов одење од без граници пристигна со дизајн на ракав со капчињ�

Ова подготвено за виси, уметничко дело завиткано од галерија има слика за книги за боење на бајка, која к

Најдобар избор за простори со тесни тавани, овој ултратенко светло може да се користи во бањи, дневни со�

The Tres Calabazas Tote е совршен додаток за сезоната на есен Забавниот дизајн е отпечатен од обете страни За издр�

Уметник : Pela Studio Subject : Transport Style : Glam Product Тип : Галерија обвиткано платно уметност Ова подготвено за обесен

Сензорите на Вокер се дизајнирани со употреба на високо квалитетни компоненти и материјали за да се обе

Толку супер! Овие шорцеви за пливање на Марвел за момчиња се одличен додаток на неговата колекција за пл

Мемориска пена w / дишење, ватирана покривка.Перницата за нозе на контурното наследство е ортопедска ме�

Градовите во боја е серија од сложувалка од 750 парчиња сложувалка во која има некои од најневеројатните

Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разлик

Сензорот за палење NGK (Детонацијата) изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и зана

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Не'рѓосувачки челик Заменливи и реверзибилни нараквици Голем дијаметар од 2,5 инчи Голем 7,75 инчен обем..

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди Ние печатиме со високо квалитетни маст

Wrangler Men's Outdoor Autilation Pantregular Fitwelt Hip џебови предниот џеб од џебови на десната страна на десната страна, панел

Авантура во одличното отворено со Skechers Hillcrest огромна авантуристичка чевли Оваа обична патека за патеки

Создадете мирна и мирна околина со овој килим со плетенка јута Ова покривање на подот ќе додаде стилски

Искусете безвременска традиција и траен квалитет со оваа област килим Овој килим има традиционална ори

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена giclee текстурирана wallидна уме�

Scroll