Новак
Килим Карастан Адрас Сина Тел 8 '11' килим

Килим Карастан Адрас Сина Тел 8 '11' килим

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.00

Областа Адрас област има современ дизајн во разноврсна палета на бои што без напор го потенцира секој простор за живеење. Интригантно модерно и поканувачки животен, областа килими на колекцијата на препеви од Стејси Гарсија го нанесува вашиот простор со вештачко чувство за еклектична елеганција. Направено со стручно изработена мешавина на Smart Strand Triexta, стиловите на оваа колекција нудат исклучително издржлива и луксузна опција за килими за секоја просторија. Овие извонредни материјали имаат кадифен мекост, супериорна отпорност на дамки на јачина и зависна издржливост што напредува во области со висок сообраќај. Достапно во распрскувачи, тркачи и популарни големини, како што се 5x8 и 8x10, оваа колекција на килими е одличен избор за додавање стил на различни простори во вашиот дом. STYLISH DESIGN : This trendsetting mid-century modern ornamental inspired area rug design with a versatile color palette can be seamlessly integrated into a variety of home décor styles. DURABLE MATERIALS : The resilient synthetic surface fiber and clearcoat latex backing offer superior strength stain resistance, Ослободена јасност на боја, супер меко чувство и фиксна форма. Одличен избор за области со голем сообраќај и домаќинства со деца и миленичиња . кадифен куп : Високиот кадифен куп нуди луксузно густо и раскошно меко чувство под нозете, што носи раскошна здружение на кој било простор . лесна грижа и чиста : лесна до чиста површина ја одржува оваа област килим привлечна за наредните години. Едноставно испразнете редовно, место чисто со решение на благ детергент и вода, или чиста професионално кога е потребно . : Гордо и увезени материјали со 1 -годишна гаранција за ограничени дефекти во производството.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Класичниот џемпер на екипажот на Free Assembly добива боксер за модерен изглед Пријатен стил на средна тежина

Печатење на giclee под акрилик во златна украсна рамка Giclee (JeeClay) е напреден процес на печатење за создавање

Вашата малечка ќе ги сака овие момчиња за пливање шорцеви врз основа на класичната телевизиска франшиз�

Балистичка серија на урбанит задниот капак за карактеристиките и придобивките од клучот на таблетите :

Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстур�

Запомнете кога имавте совршени тркала, додадете малку подвижност во вашиот проект за DIY со некои тркачи

Распоредете го одморот расположи низ вашиот дом со Божиќна декоративна перница на Дејзи Додава совршен

Оваа сезона, класичниот кабелски плетен џемпер од бесплатното склопување помина од главниот плакарот д

Не'рѓосувачки челик Заменливи и реверзибилни нараквици Голем дијаметар од 2,5 инчи Голем 7,75 инчен обем..

Регулаторите за нови прозорци се дизајнирани да ја зголемат вредноста на вашиот мотор за лифт на прозор

Овој Trends International Sports Illustrated : Edition за капење Maggie Rawlins 21 wallид постер е дизајниран со високо квалитетни, разн

Брендот „Халмарк“ е широко признат како најдобар за честитки, обвивка за подароци и многу повеќе...

Maybelline New York Tattoo Studio Водоотпорен гел за подобрување на веѓите, црна, сакате дебели, извајани веѓи кои траа�

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Професионално врамени и монтирани на архивата без киселина Севкупна длабочина напред до назад : 1,5 "...

Дајте изјава за тоа кој сте и каде одите со машката бута за камо за машка конвој Издржлив и безбеден со п�

Среќен Марди Грас! Laissez Les Bons Temps Rouler! Бидете сигурни дека ја имате оваа рака насликана од 19 "Fleurdelis ѓердан о

На секој му треба класична тексас јакна во својот плакар Безвремената верзија на Wonder Nation е совршен избо�

Подигнете ја вашата колекција за дневна соба со овој кадифен кадифен софа Плишните седишта со перница и

Изведете го вашиот женски шарм со нашето квалитетно интимно носење на Аеруси Направено да биде удобно и

Сребрени фармерки копродукции Елисе Среден пораст на слаби фармерки на земјоделски култури Опуштена в

Подготвени, постави, оди! Овие атлетски работи основни шорцеви за жени се совршени за вашиот животен сти

Scroll