Новак
Живописна цвет цветна стаклена градина Ботаничка и цветна галерија за сликање завиткано платно печатење wallидна уметност

Живописна цвет цветна стаклена градина Ботаничка и цветна галерија за сликање завиткано платно печатење wallидна

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 464.00

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 30 x 1,5 x 30 инчи. Затегнати големини на платно вклучуваат стандард : 17 x 1,5 x 17 големи : 24 x 1,5 x 24 x -во -големи : 30 x 1,5 x 30 преголема : 36 x 1,5 x 36. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. We use only the highest quality inks and canvas on our in house Mimaki printers, and then hand cut and stretch each piece over a 1.5 inch thick wooden frame for hanging. Artwork Relates To : Potted Plant, Plant, Flower, Garden, Window, Градинарство, пластеник, стаклена градина. Дизајн од работилница за Алпенглоу. Прво совршено во која било дневна соба, ден, ходник, канцеларија, влез, студија, трпезарија или соба за кревет.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Опис : Материјал : Овој амортизер за вибрации на тениски рекет користи силикон како материјал, кој е отпо

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди Ние печатиме со високо квалитетни маст

Каки што работи во секое време, каде билого изработивме нашиот работен ден Какис со нашата позната чети�

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметнос

Уметник : Мигел Балбасјубјект : Апстракт Стил : Електрикпродукт Тип : Галеријаобвиткано платно Арттис по

"Додадете боја и удобност во кој било простор во вашата канцеларија или дома со овие украсни естетски тр

Потопете го сонцето (и сите комплименти) со овој пат и Tru Faux Snake Print SideTie Bikini Bikini за жени Ова дно за капење е

Para nuestra comunidad de habla Hispana : Ponte una prenda un poco más cómoda, un tanto más elegante e gurreíblemente fachinante Затворање : Стил на пуловер / Ес�

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4 PC CAR FLOT MAT Поставете за Ford Transit350 2015 : Дизајнирано прилагоде�

Подготвени, постави, сонце! Одржувајќи го симпатично со модерни моменти од страна на гарда на осип на Ге�

Уметник : Beata Czyzowska Young Subject : Floral Style : Modern & Modern and Contebter Product Type : Galleryобвиткано платно уметност Ова е подготв�

избледени отпорни Обвивката со бел сјај обезбедува боите се екстра живописни со светлосен рефлексија.

Кога ви треба дополнителна топлина додека сте на работа, овој пролетен елек на машката облека на Wrangler ја

Scroll