Новак
Pantssaver Custom Fit Car Clone Dats за Hyundai Elantra GT 2012, компјутер, целата временска заштита за возила, пластика отпорна на временски услови, сива

Pantssaver Custom Fit Car Clone Dats за Hyundai Elantra GT 2012, компјутер, целата временска заштита за возила,

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1519.84

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4pc автомобил под кат поставен за Hyundai Elantra GT 2012 : Дизајнирано прилагодено вклопување на сложените контури и површини од подот на вашето возило. Панталони заштеда за прилагодено вклопување во автомобили ќе го заштити вашиот внатрешен тепих и ќе помогне да се задржат длабоките жлебови во вода, снег, кал, истури и остатоци до уникатна централна тава што стапи до 500 мл (16 мл.) Вода и лесно бришете или исплакнете или исплакнете чиста. Обично вклопување : Вашиот автомобил за автомобили се сече со цел да го вклопите точниот распоред на вашиот Hyundai Elantra GT 2012 кат, така што тие инсталираат во секунди без завртки, завртки, сврзувачки елементи или потребни алатки . Заштитете го вашиот автомобил и облека : Длабоко жлебна вода во каналот , снег, кал, истури и остатоци до уникатна централна тава што стапи до 500 мл (16 мл.) од кал и лесно избришете или исплакнете чисто . супериорни сите временски перформанси автомобили со автомобили : направени од нетоксични, временски услови- Отпорни рециклирани ПВЦ, БПА-панталони душеци се водоотпорни и без мирис дури и во екстремно време и ја одржуваат флексибилноста и издржливоста до минус 76â ° F (-60â ° C) . Не-лизгање Дизајн : Флексибилни грицки го зафаќаат подот за да го задржат мат во место без оштетување на вашето возило тепих . направено во Северна Америка : Гордо произведен во Канада од страна на членовите на Обединетите челични работници (USW Local 1-500) и поддржан од гаранција за живот за вашиот мир на умот.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Тема : Animalивотни Стил : Поп артпродукција Тип : Сребрена рамка, Црна матка, акрилна трговска марка ликовн�

Вашето решение за без напор кул стил? Пар на џогери од руно салон од Georgeорџ Изработени во неверојатно ме�

Навивач на умирање како што сака да го претставува тимот во сè што правиш Без разлика дали сте се упатил�

Оригинална нараквица за инспирација на агат сина дива и бесплатна дива и бесплатна оригинална агат од

Тема : Пејзаж за пејзаж : Современа производ Тип : Рамка од дрво, бела матка, акрилна трговска марка ликов�

Effеф Вингер присуствува на колеџ за локална заедница откако ќе се открие дека го лажел диплома и, на изне

За да ги видите често поставуваните прашања во врска со овој производ, посетете ја страницата www.e / ЧПП...

Дајте му на вашата сакана креветот што тој или таа го заслужува со овој високо поддржувач на ортопедска

Биодинамичкиот сос од жолта штала Arabbiata тестенини е изработен од овластен USDA Organic, CCPB органски и сертифи�

Плетираното здолниште на Scoop го одржува елегантно и без напор Со одличен принт, нерамномерна полите и си

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена giclee текстурирана wallидна уме�

Ова е паметен и лесен начин за оживување на секоја просторија со смел модерен стил Совршено за секој веш

Scroll