Новак
Примарен сребрен стерлинг сребрен родиум дијамант и аметист прстен

Примарен сребрен стерлинг сребрен родиум дијамант и аметист прстен

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 454.72

Флаутирајте го вашиот трендовски моден стил со овој елегантен и суптилен дијамант и аметист прстен. Модерен во стерлинг сребро со родиум, овој февруари прстен на родилк, прикажува прекрасен 7x5mm овален облик на аметист скапоцен камен на врвот, заедно со 0,108 CTTW зашеметувачки дијаманти кои нудат атрактивен изглед. Овој прекрасен прстен доаѓа во големина на прстот 5, Gemstone тежи 0,75 CTTW и ширина на опсегот е 2мм. Метална тежина : 1,86 Грамсјевали Тип : Фининг Стил : Gemstone and Diamond Ringgend : Тип : Amethystbirthstone месец : февруариКолор : Purplecut : Face Ted Shape : Ovalsize : 7mm x 5mmweight : 0,75 Cttwquantity : 1 Jewelry Setting : Prong Diamond Детали : Тркалезна тежина : 0,108 CTTWQUANTITY : 31 JEWELRY Поставување : ПРОНГУРИСТ АКТИМЕНТИРАЕ ЗА ПОВЕЕ НА ПОДАТОЦИ ЗЕЛЕН ДОБИВНИЦИ : , совршено за чување или давање на подароци.Са земја на потекло : Тајланд Стерлинг сребро, родиум-позлатен, скапоцен камен, дијамант.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Подготвени да се обесхрабрат со употреба на gicleeavailable во различни големини, ова подготвено уметничко дел

Мое дете на моето новородено бебе од 3 парчиња, се комплети за гардероба од суштинско значење за секое ма

Goody Girls Countertop Mirror му дава на вашето дете додаток на свој за подготвување и разгалување Има поддршка и рач�

Заградениот стил на гингам на оваа мода напредна сандала за затнување од Портланд од страна на компаниј

Можеби е најкул девојка во училиште, облечена во оваа чудовиште со висока графичка маица од Метел...

Барајќи совршен подигнување, не гледајте подалеку од овој сет од 5 осветлени носталгични украси од г дин

Ажурирајте ја вашата вонредна гардероба со Спенсер II од Бела Вита Лесно се лизга и исклучува, поедноста�

Сензорите на Вокер се дизајнирани со употреба на високо квалитетни компоненти и материјали за да се обе

Барате разноврсен пар потпетици? Не гледајте подалеку од потпетиците на Паулина од колекцијата на ourурн

10 K жолто злато 24 "4,5мм светло конкавен ѓердан на ланецот со фигура w / заклучување на јастог унисекс Клас

24часовна удобност ширина на ширина на ширина со ширина на пети со прилагодлива тока за совршено прилаго

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Двапати убаво! Ажурирајте ги нејзините летни резервоари врвови со малку инспирација на Хенли...

Бидете удобни и стилски во овие женски патики со чипка, кои ќе бидат совршени со каква било облека...

Создадете голем впечаток со текстурирани впечатоци што втиснуваат папки, нудејќи најдлабоко и најхраб�

Супермека ткаенина блуза направена од материјал со добар квалитет Лесна, шифонска блуза станува суштин

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Сензорот за палење на производи за палење на производи Walker (детонација) изгради репутација во автомобил

Класиката со долги ракави на Wrangler Classic Classic Fit Wonen Twill е направена од 100% памук и е совршен главен дел за сек�

Disney Frozen MP3 Bluetooth karaoke со светло шоу обезбедува часови забава, возбуда и забава за секој потенцијален супе�

Воведување на олизабавен, сè што е материјал " Ова е еден од најлесните, најразновидните материјали што �

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Со вградени плетени шорцеви и прилагодлива половината, овој скутер со 2таб е лесен начин да го пробиете �

Пар сандали на Викторија К дизајнирани со текстуриран материјал и златен медалјон во предниот дел, нуди

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Започнете ја библиотеката на бебето со оваа мултизадача на книга во која има единствениот и единствен М

Следната генерација на преносна ударност, ултра лесен хиперволт GO 2 беше дизајнирана да се движи со вас..

Подготвени, поставете, спијте! Тој ќе сака да се подготви за кревет со овој супермек и суперcute сет за пиж�

Scroll