Новак
Samsung Galaxy Grand Prime Prepipid паметен телефон

Samsung Galaxy Grand Prime Prepipid паметен телефон

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1744.00

Гранд премиерот Samsung Galaxy ги прави работите што ги правите секој ден полесно од кога било, од импровизирани селфи до лансирање на вашите омилени апликации. Погледнете објави и текстови на пет-инчен екранот QHD. Земете и споделете подобри селфи со предната камера од 5 MP. Разговарајте и текст цел ден и ноќ со одлики за заштеда на електрична енергија кои го зголемуваат траењето на батеријата. Со толку многу карактеристики за да го олеснат животот, Гранд премиерот Галакси е ништо друго освен основно. Samsung Galaxy Grand Prime припејд паметен телефон : Овозможено 4 G LTE. 5 "QHD, PLS, TFT LCD екран на допир на допир. Време на разговор : до 18 часа. Време на мирување : До 336 часа. Ултра режим за заштеда на електрична енергија. Поддржани пораки : СМС, ММС, е-пошта, ИМ, Е-пошта за притисок, РСС. WLAN 802.11b/g/mn. Целосен веб -прелистувач. Кариер за услуги : Metropcs.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Подготвени да се претстават без обележја, кои можат да се презентираат во различни големини, скоро не се

Крем, нетранспарентен гел мастило : кремаста, мазна гел мастило тече светло на темни хартии ...

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Едноставниот модерен класичен гушар е двоен иден и вакуум изолиран за да го задржи вашиот пијалок топол

Уметник : Али Крисибјект : Апстракт Стил : Модерни и современи Производ Тип : Галеријаобвиткано платно ум

Направи мека мешавина понудена во широк асортиман на бои Бидете сигурни дека знаејќи дека нашите кошул�

Уметник : Carolee Vitalettisubject : Floral Style : Modern & Modern and Modernively Product Тип : Галеријаобвиткано платно уметност Ова подго

Спортски се среќава со вишок со овој џогер, пантолона од WESC Направено од ткаен памук со опуштено вклопув

000 слики годишно Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата �

Полуметална подлога за сопирачки сопирачки и комплет за ротори е безболно, економско решение за истрош�

Овој Jeanан има удобно вклопување што е порелаксирано преку седиштето и бутот од нашиот редовен вклопник

Уметник : Мајкл Бланшет Фотографски предмет : Пејзаж за пејзаж : Современа трговска марка ликовна уметно

Секоја ставка во облеката на оваа бебе девојчиња е направена со меко памучно ребро Потоа, додадете ги па

Преземете го денот со модерни и функционални и функционални шорцеви за искачување на бесплатното собра

Уметник : ennенифер Rutledges Ubject : Animals Tyle : Modern & Modern and Modernivery Product Тип : Галеријаобвиткано платно уметност Ова п

Уметник : Пјер Леклерскубјект : Пејзаж апестит : Модерни и современи проодни типови : сребрена рамка, црн�

Начин за славење Прогресивни подароци 9,5 "Супер мек за кучиња на в Valentубените, подарокот за кучиња, држе�

Данскин сега премија за ракав на девојчето најлон на лактот Леотард е направен од нашата најпогодна тка

Уметник : Филип СаинтеЛаудсибјект : Флоралстајл : Флорентинерпродукт Тип : Галерија обвиткано платно Ар�

Scroll