Новак
Стабилни изрази Стерлинг Сребрена розова турмалин и дијамантски прстен

Стабилни изрази Стерлинг Сребрена розова турмалин и дијамантски прстен

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.00

Зачудувачки убав, овој едноставен, но впечатлив прстен, сигурно ќе ги фати очите. Исклучителниот 0,125 CTTW розов турмалин скапоцен камен и 0,144 CTTW Shimmering Diamonds се издвојува брилијантно на опсегот Стерлинг Сребрена 2,77мм. Овој прстен за стабилни изрази ќе биде негуван засекогаш и ќе дојде во целосна големина на прстот 6. Метал Тежина : 2,06 грамсјерви тип : стил на фининг : stackable ringgender : Women'Smetal : Sterling Silver Metal Color : Whiteband Ширина : 2,77mmring големина : 6dimensionsionsionsionsionsionsionsionsions Ширина 3,34ммсолиден блокиран детали за задниот дел : Тип : Tourmaline Color : Pinkshape : Squareweight : 0.125 CTTWQUANTITY : 1 Jewelry Поставување : Безелдиамонд Детали : Облик : Тркалезна категорија : 0,144 CTTWQUANTITY : Поставување на 18 години : или давање на подароци.Пана на потеклото : Индија Стерлинг сребро, цврсто, затворено назад, скапоцен камен, дијамант.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Редови на шутли и ведра силуета, кога сонцето сјае, се лизга на фустанот без ракави без граници и го посе�

Оптимизираниот дизајн на променливата на теренот ја намалува бучавата на патот и шемата, генерирана ко�

Влезете во зоната на удобна удобност со Skechers Streetuno lite во мојата зона атлетска патика Оваа модна патика з

Без разлика дали се користи во дневната соба или трпезаријата, оваа преодна странична плоча на Манор Па�

Сламата што детализира запечатена со мал лак му дава на паричникот на спојката на Clutsенскиот филастер н�

Лизгајте се во елегантниот случај на Дизни Мики Маус за i Phone X / XS што го одржува вашиот телефон безбеден �

Класична јакна за пуфер е задолжителна за постудените месеци Поставете го во стил со јакна со качулка с�

Телефон дома во оваа симпатична E.T Сет со три парчиња спиење Идеално за релаксирачки ден или мирна ноќ...

"Оставете го вашиот декор да прошета на дивата страна со нашата едноставно Daisy 26 " x 26 "Maple Red Moo Print Accent Pillow о

Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разлик

Scroll