Новак
Уникатни поволни цени за мемориска пена од ногата на коленото за странично спиење сиво

Уникатни поволни цени за мемориска пена од ногата на коленото за странично спиење сиво

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 863.84

Уживајте во смирувачки ноќен сон : Направено од 100% супериорен квалитет мемориски пена, перници на коленото работат за да го олеснат притисокот што понекогаш се гради во нозете додека спиете и тие ви помагаат да одржите неутрално, здраво држење на телото додека спиете. Еластична лента додаде за да се задржи додека се во место. Перниците на коленото работат за да го олеснат притисокот што понекогаш се гради во нозете додека спиете и тие ви помагаат да одржите неутрално, здраво држење на телото додека спиете. Добијте подобра ноќ за спиење од Користејќи ја оваа перница за подобрување на спиењето за странични спиење, користете како растојание на коленото за време на одмор, помага со немирни нозе некомфорни. Отстранлив капак. Перницата ќе реагира и на вашето тело топлина со принос и омекнување во текот на целата ноќ. Подобрете го квалитетот на спиењето. Перница на коленото е еден вид перница што треба да се влече помеѓу или под колената на лицето за спиење за дополнителна удобност и подобра траса за спиење. Единствени поговори за меморија од пена од ногата на коленото за странична перница за пена за спиење, капа на перница од полиестерска ткаенина. Скриен патент дизајн. Повеќето перници на коленото се прават со употреба на мемориска пена затоа што лесно се во согласност со формата на кое било тело.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Сите наши wallидни плаки започнуваат како високо квалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтира�

Ove Decors бесконечни 50 7 / 8 во сетот на вратата за туширање со шарки на Тампа, кој има фиксен систем за шарки н

Товарните панталони се сигурен и младешки избор, и тука имаат ажурирана силуета мулти карго џебови, тен�

Распоредете го одморот расположи низ вашиот дом со Божиќна декоративна перница на Дејзи Додава совршен

Во моментов живее и работи во Вермонт, Лора продолжува да биде инспирирана од убавиот свет околу неа...

Конечно, нозе да ве однесе од салата до бранч! Нашите женски глуждови од јогалик ќе бидат нов главен дел �

Сребрени фармерки копродукции Елисе Среден пораст на слаби фармерки на земјоделски култури Опуштена в

Додадете поп боја во вашата преодна временска гардероба со времето и модниот џемпер на TRU...

Основата на вашето лето, кошула без брендсе врти преку 90 степени : вертикалните ленти се внатре Бесплатн

Акцентирајте ги и разубавувајте ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцелари�

Колекцијата на слобода е под влијание на класичните и традиционалните дизајни кои совршено се мешаат с�

Изведете го вашиот женски шарм со нашето квалитетно интимно носење на Аеруси Направено да биде удобно и

Scroll