Новак
Примарно злато Карат бело злато 6x круша смарагд и дијамантски прстен

Примарно злато Карат бело злато 6x круша смарагд и дијамантски прстен

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.33

Овој зачудувачки 14 карат бел златен прстен е сигурен дека ќе додаде цртичка на возбуда на вашата облека. Изложба на зелена емералдска камења во форма на круша од 6х4 мм, поставен во центарот со пенливи SI2/SI3 јасно тркалезен дијамант за атрактивен изглед Овој прстен е достапен во големината на прстите 5. Diamond Ringgender : Women'Smetal : Goldgold Karat : 14 karatmetal Color : Whiteand Width : 2mmring Големина : 5 Gem Stone Детали : Тип : Емералдбиртстон месец : May Color : Greencut : Face Ted Shape : Pearsize : 6mm x 4mmweight : 0.4 CTTWQUANTITY : PRONESTRY : PRONESDIANDSENDSENS : Si2/Si3 Color : G-Ibirthstone месец : April Cut : Face Ted Shape : Round Size : 1.6mmweight : 0.017 CTTWQUANTITY : 1 Jewelry Поставување : Prongyour Item пристигнува во комплементарна зелена кутија за подароци со бел лак, совршен за чување или подароци. Соединетите држави 14 Карат бело злато, скапоцен камен, дијамант.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Нашите фабрики ги следат највисоките стандарди на упатства за безбедност за да обезбедат безбедност на

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Цврст кабел од не'рѓосувачки челик од 4мм Нежните заоблени врвови за удобност 25мм алуминиумски диск шар�

"Додадете боја и удобност на кој било простор во вашата канцеларија или дом со овие декоративни естетск�

Затворање на фармерки на големи машки мачки : памук тексас мешавина4џеб styling1копчиња Затворање со патент

Едноставноста во најдобар случај Џемперот на вратот на Scoop е толку лесен, без напор стил кој се чувствув�

Опис на производот USB 2.0 снимање видео картичка MH1080 P60 S нуди HDMI на USB 2.0 со HDMI бесплатна јамка за заостанув�

Лесно е да се организирате и да ги одржувате вашите простори за живеење без неред со 3те средна количка н

Запрскајте ја вашата гардероба со чевли за атлетски банџи сега Изработено е од велур на текстил и мрежа

Подготвени да се обесхрабрат со употреба на gicleeavailable во различни големини, ова подготвено, образложено �

Пар засекогаш млади клинови со кожен кожен материјал, Тлента и тока со предни лакови, нуди комбинација н

Scroll