Новак
Ove Decors Jade сензорот испушти едноделен издолжен керамички тоалет со меко капаче за затворање на седиштето

Ove Decors Jade сензорот испушти едноделен издолжен керамички тоалет со меко капаче за затворање на седиштето

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.67

Онаму каде што елегантен модерен дизајн ги исполнува практичните карактеристики, ќе го најдете тоалетот Ove Decors Jade. Со својот минималистички дизајн од 1 парчиња, удобен висина од 16,5-инчи, сензори за светло и неговото брзо ослободување/прицврстете го тоалетното седиште за тоалети, жад е совршено вклопување за вашата раздвижена бања. Дизајнирано со сертифицирана технологија за двојно испирање на Watersense® 1.06/1.59 GPF (галони по испирање) Jade е еколошки, користејќи 20% помалку вода од вашиот стандарден тоалет. Вклучува врвно поставено копче во хромирана завршница, и целиот хардвер потребен за брза и лесна инсталација. Комплетот вклучува чинија, седиште, восок прстен, завртки за прирабници (линија за снабдување не е вклучена). 1,06/1.59 GPF (галони по испирање) двојно испирање што исто така може да се активира со сензорот е ефикасен и пријателски за водата, а системот за светло вентил на ОВЕ создава силен сифон за време на испирањето, намалувајќи го бројот на проблеми што обично се поврзани со постариот флапер на топката со топка системи. Издолжената чинија обезбедува поголема удобност и простор, додека висината во согласност со АДА обезбедува полесно седење за поединците со ограничена подвижност. Бело, брзо ослободување/прицврстување, капакот на седиштето со меко затворање го олеснува чистењето и одржувањето. 11,42-во. грубо во. 3-во. моќен и ефикасен вентил за испирање. Нуди модерен и лесен дизајн на едно парче. Вклучува 5-годишна гаранција за сите фитинзи и 20-годишна гаранција за керамички компоненти. CSA, DOE, CEC.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Решавање вежби од секаков вид со леснотија во „Бестрашен“ шорцеви за женски „Бестрашен“ во Рибок во п

За нас : бренд плус големина инспириран од потребата на своите клиенти Се надеваме дека нашата облека мо

Функција : Отстранлива пластична капка подигнување на прибор за прибор за прибор, отпорна на 'рѓа, отпор�

Еко кадифен е целата сезонска гума на Акцелера за патнички автомобили Некои клучни карактеристики вклу

Направено од природен кокос, густа влакна што е природно отпорна на мувла и мувла Coir е обновлив извор ко�

Дајте го дарот на верата нашиот бел Руби ѓердан прави прекрасен, уникатен подарок за мајка, браќа и сест

Ако барате да го зголемите вашиот фактор на софистицираност отколку да погледнете подалеку од Вал од Бе

Без граници на врвот на чипката не се карактеризира со деликатна исечка чипка на чипка околу полите и де

Грејач на грејачи на Az Primeglo Convection, гас, пропан, 13,19 k W, преносни, црни грејачи на патоказ за внатрешен двор,

Чувајте удобно додека останувате активни во оваа маица со долг ракав од атлетски дела Оваа машка машка �

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4 PC CAR FLOT MAT Поставете за BMW 740 2015 : Дизајнирано прилагодено вк

Minky Nation Minky Hoodie and Joggers Outfit Set има симпатични детали за крзно од апчиња и кадифен факс Таа може да ги носи ов

Забелешка : Овој производ е дел од колекцијата MKF од Миа К и нема поврзаност со Миа Фароу направена од вис

Лесно прилагодете го вашиот дом или канцелариски простор со убавината и шармот на вештачките мрежи 5x7 е�

Може да бидете сигурни дека доаѓаат следното лето, ќе бидете задоволни и вашиот базен ќе биде подготвен

Игра во оваа атлетска работа Момци со кратки ракави солиден Хедер Jerseyерси, кој нуди токму она што му е по

Попрска на боја, секси и пресечен и го имате вашиот нов омилен костим за капење Едно парче костим за капе

Кога станува збор за удобно, ниту еден Jeanан не ти го има грбот како овие фармерки на момчето Баги од фарм�

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини на трговска марка ликовна уметн

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Ова трендови меѓународни НФЛ Денвер Бронкос Постерот за wallидови со лого 21 е дизајниран со високо квали�

Работете, играјте и соочете се со денот удобно со потпис од Levi Strauss & Co ™ Women'sенски модерни слаби фармерки

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираа

Уметник : Aleedandasubject : Animals Tyle : Модерни рустични производи Тип : Галерија обвиткано платно уметност Ова под

Mirtsенски плус лента за екипаж на екипажот со кратки ракави со кратки ракави, форма на шарена маица е клас

Премиум растителна храна Враќање во корените Органска растителна храна Премиум Едиблс мешавината е сп�

Scroll