Новак
Опуштени фармерки за мажи и големи машки и големи мажи со флекс

Опуштени фармерки за мажи и големи машки и големи мажи со флекс

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 670.40

Опуштените фармерки со 5 везди на Вранглер сега доаѓаат во ажуриран тексас со навестување на стрии. Сè уште го добивате класичното опуштено вклопување што го сакате, со дополнителна флексибилност на градежништвото на тексас. Лесно за мешање и натпревар за секој изглед, овие фармерки се совршен додаток на кој било плакар. Материјал : 99% памук/1% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено преку седиштето и бутот. Затворање : Предниот дел на копчето со поштенски мува. Ockебови : 5 стајлинг на џеб. Карактеристики : истегнување тексас ткаенина. Стил# 97 FXVMD. Флекс фармерки на Wrangler Flex за мажи.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Таа ќе ги преземе своите ноќни авантури во стил во овие 4парчиња спиење кратки сетови од Wonder Nation! Во комп�

Краток опис не е достапен, Делуксот со висок грб извршен кожен стол има густо поставено контурно седишт�

Направете стенд додаток на вашата колекција за накит со овој треперлив миабела дијамант отворено двојн

Лесен слој кога има студ во воздухот или дел од вашиот целосен изглед, изборот е ваш со елек од џемпер од

Ние нудиме изобилство на уметнички теми кои се движат од фасцинантни апстракти до прекрасни пејзажи.Ум�

Пар на Викторија К Обичен со ласерски дизајн дизајн со модерна тока низ предниот дел, еластичниот зафат

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Kristie Bootcut, Пант, Active Kristie Bootcut Pant, доаѓа во нашата издржлива 90% памук и 10% измислица на спандекс што е лесна з

Тоа е како вашиот омилен удобен кардиган, но во форма на перница Со својот декоративен дизајн на макраме

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Направено од кокос, густо влакно кое е издржливо и грубо, одлично за чистење чевли Винил се врати за згол

Лесно ветре и дише Оваа лесна кошула од без граници е гардероба што мора да ја има со своите кратки ракав

Едноставен, но убав избор, овој прекрасен миабела дијамантски контура полувенчаница за венчавки е одли�

Зашилената улица е класична пумпа што можете да ја спарите со сините фармерки или деловната облека...

Scroll